Designeri » B » Oriental « Grupuri

Eternal Oud By Kilian unisex

Eternal Oud By Kilian unisex

oud

Eternal Oud de By Kilian este un parfum Oriental unisex. Acesta este un parfum nou Eternal Oud a fost lansat in 2014. Creatorul acestui parfum este Alberto Morillas. Parfumul prezinta Lemn de Agar(Oud), trandafir si sofran.

Lemn de Agar(Oud) trandafir sofran

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Eternal Oud by By Kilian.

Eternal Oud Recenziile parfumurilor

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre By Kilian Eternal Oud fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre By Kilian Eternal Oud, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Eternal Oud dupa By Kilian. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Eternal Oud de By Kilian reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Oriental
Bond No 9 Fire Island Paloma Picasso Minotaure Molinard Habanita Coty Emeraude Comme des Garcons Comme des Garcons Series 7 Sweet: Spicy Cocoa Maitre Parfumeur et Gantier Ambre Precieux Stephanie de Saint-Aignan Berberiades M. Micallef Shanaan Omnia Profumi Ambra Mona di Orio Ambre Black Phoenix Alchemy Lab Bette Noir Frances Denney Hope