Designeri » B » Floral Fructat « Grupuri

Flower of Immortality By Kilian unisex

Flower of Immortality By Kilian unisex

Vreau: 1

Flower of Immortality de By Kilian este un parfum Floral Fructat unisex. Flower of Immortality a fost lansat in 2013. Creatorul acestui parfum este Calice Becker. Parfumul prezinta piersica alba, seminte de morcov, stanjenel, coacaze negre, trandafir si boabe de tonka.

piersica alba seminte de morcov stanjenel coacaze negre trandafir boabe de tonka

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Flower of Immortality by By Kilian.

Playing With The Devil

Flower of Immortality Recenziile parfumurilor

Casa Kilian are parfumuri bune! Toate sunt calitative! Imi plac pana si fructatele de la aceasta casa! (si eu nu ma chiar omor dupa fructate).
Avem si aici o piersica fina, (ca si in Playing with de devil, cu care se si aseamana) insa nu foarte coapta, doar usoooor pudrata, dar parfumata frumos. Alte note nu ies in evidenta pe pielea mea, ele sunt alaturate piersicutei, probabil pentru a o pune in valoare!
Asadar, este un fructat foarte discret, dar foarte frumos lucrat, dulce, insa nu prea dulce, are un iz foarte discret acrisor. Parfumul chair are aer si eleganta! Defectul lui este siajul redus si persistenta doar moderata... Adica este un parfum scump... merita niste calitati tehnice mai bune. In rest... tot ce am testat pana acum de la Kilian mi-a placut. Siaj redus, persistenta moderata. Evaluare: 7,5/10

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre By Kilian Flower of Immortality fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre By Kilian Flower of Immortality, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Flower of Immortality dupa By Kilian. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Flower of Immortality de By Kilian reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Yves Saint Laurent In Love Again Molton Brown Intoxicating Davana Blossom Enrico Coveri Enrico Coveri Paillettes Classico Guerlain Shiny Cherry Blossom Marc O`Polo Marc O`Polo Midsummer Ormonde Jayne Osmanthus Mila Schön `90 Voluspa Corsica Versace Versus Avon Bali Bliss Sage Machado Jade & Topaz LR LR Classics Santorini