Designeri » B » Aromatic Verde « Grupuri

Imperial Tea By Kilian unisex

Imperial Tea By Kilian unisex

ozonic
Imperial Tea By Kilian unisex Imagini

Imperial Tea de By Kilian este un parfum Aromatic Verde unisex. Acesta este un parfum nou Imperial Tea a fost lansat in 2014. Creatorul acestui parfum este Calice Becker. Parfumul prezinta ceai si iasomie.

ceai iasomie

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Imperial Tea by By Kilian.

Imperial Tea Recenziile parfumurilor

De cate ori ajung in Germania nu ratez sa cumpar diverse ceaiuri bune de la Tee Gschwendner (un nume imposibil, asa-i). Au multe soiuri de ceai verde, unele simple, altele aromate cu flori, dintre care cel parfumat cu iasomie imi place foarte mult. Cand am pus pe piele Imperial Tea parca deschideam o punga verde inchis cu acel ceai si aroma lui proaspata si placuta imi umplea narile. Miroase exact ca acel ceai. Este un parfum extraordinar de fin si deosebit, cu un amestec simplu, dar suav fara varsta, fara gen, fara anotimp, fara fasoane. E o minune ca vine de la casa Kilian care m-a corupt numai cu esente senzuale pana acum. Acesta face nota discordanta cu restul colectiei, este atat de pur si inocent incat mintea mea perversa tinde sa banuie ca e o farsa. Dar nu e. Primul "ceai parfumat" care ma fascineaza.

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre By Kilian Imperial Tea fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre By Kilian Imperial Tea, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Imperial Tea dupa By Kilian. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Imperial Tea de By Kilian reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Aromatic Verde
Ralph Lauren Polo Sport Perry Ellis Perry Man Alfred Dunhill Desire Blue L`Occitane en Provence Lavender Eau de Toilette Hugo Boss Hugo Spray Guerlain Aqua Allegoria Laurier - Reglisse Airness Power Instinct L`Artisan Parfumeur The Pour Un Ete Hilde Soliani Teatro Olfattivo Di Parma: Stecca Adidas Adidas Woman Fitness Fresh Demeter Fragrance Always Calm CB I Hate Perfume Memory of Kindness