Designeri » B » Oriental Lemnos « Grupuri

Sacred Wood By Kilian unisex

Sacred Wood By Kilian unisex

lactonic
Sacred Wood By Kilian unisex Imagini

Sacred Wood de By Kilian este un parfum Oriental Lemnos unisex. Acesta este un parfum nou Sacred Wood a fost lansat in 2014. Creatorul acestui parfum este Calice Becker. Parfumul prezinta lemn de santal si lapte.

lemn de santal lapte

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Sacred Wood by By Kilian.

Sacred Wood Recenziile parfumurilor

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre By Kilian Sacred Wood fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre By Kilian Sacred Wood, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Sacred Wood dupa By Kilian. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Sacred Wood de By Kilian reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Oriental Lemnos
Guerlain Habit Rouge Eau de Toilette Calvin Klein Contradiction Giorgio Armani Armani Prive Cologne Spray Bois d'Encens Laura Biagiotti Venezia Davidoff Silver Shadow Pure Blend Parfum d`Empire Equistrius Avon Derek Jeter Driven Black Adidas Adidas Victory League Annick Goutal Sables Animale Animale Animale for Men Comptoir Sud Pacifique Aoud de Nuit Bath and Body Works Noir