Designeri » B » Pielarie « Grupuri

Baudelaire Byredo de barbati

Baudelaire Byredo de barbati

Avut: 1

Baudelaire de Byredo este un parfum Pielarie de barbati. Baudelaire a fost lansat in 2009. Notele de varf sunt chimion, boabe de ienupar si piper; notele de mijloc sunt zambila, tamaie si pielarie; Notele de baza sunt paciuli, ambra si papirus.

chimion boabe de ienupar piper

zambila tamaie pielarie

paciuli ambra papirus

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Baudelaire by Byredo.

Baudelaire Recenziile parfumurilor

eu_alin1
eu_alin1

Un parfum frumos!!!Tamaie si piele,o combinatie pe placul meu si de lunga durata.
Intr-adevar nu este pentru oricine caci gusturile nu se discuta dar este preferatul meu,note florale cu note masculine puternice.Perfect!!!

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Byredo Baudelaire fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Byredo Baudelaire, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Baudelaire dupa Byredo. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Baudelaire de Byredo reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Pielarie
Caron Tabac Blond English Leather English Leather biehl parfumkunstwerke gs02 Cartier Les Heures de Cartier: La Treizieme Heure XIII Ayala Moriel Espionage Krigler Lieber Gustav Krigler Lovely Patchouli DSH Perfumes Prince Truefitt & Hill Spanish Leather Serge Lutens Boxeuses Neil Morris Fetish Black Phoenix Alchemy Lab Sara Pezzini