Designeri » B » « Grupuri

M/Mink Byredo unisex

aldehide
miere
M/Mink Byredo unisex Imagini

tamaie frunze de paciuli ambra miere aldehide note marine note florale

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about M/Mink by Byredo.

M/Mink Recenziile parfumurilor

Ooooooohhhhhhh.... un parfum ciudat, creepy, care imi da fiori!! (si mie putine imi dau firori... :D )
Combinatia tamaie-aldehide-apa de mare este horror... rezulta un miros fieros, acrisor, rece. Intentia lui este sa fie un aromatic, este intr-adevar asa, dar un aromatic urat, groaznic de chimic, parca ma dor dintii cand il miros. Are caracter "fresh"-amarui, nu are pic de dulceata, este rece, fieros, poate mai mult masculin. Are siaj moderat, persistenta buna. Evaluare: 3/10

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Byredo M/Mink fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Byredo M/Mink, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica M/Mink dupa Byredo. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre M/Mink de Byredo reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup
Satellite A La Figue! Royall Fragrances Royall Bay Rhum Mandarina Duck Pure Black Jean Paul Gaultier Le Male Kilt Ulric de Varens Varens Original Spring Tea John Varvatos Rock Volume One Shiseido Zen for Men Essentially Me Chypre Eclectic Collections Maestro Eclectic Collections Persona Non Grata Rubino Cosmetics Room 726 Red Marc Jacobs Lola Velvet