Designeri » B » Floral Lemnos Mosc « Grupuri

Rose Noir Byredo unisex

Rose Noir Byredo unisex

Rose Noir Byredo unisex Imagini Rose Noir Byredo unisex Imagini

Rose Noir de Byredo este un parfum Floral Lemnos Mosc unisex. Rose Noir a fost lansat in 2008. Notele de varf sunt grapefruit si frezie; Nota de mijloc este trandafir de Damasc; Notele de baza sunt labdanum, lichen si mosc.

grapefruit frezie

trandafir de Damasc

labdanum lichen mosc

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Rose Noir by Byredo.

Perles De Lalique

Rose Noir Recenziile parfumurilor

Un trandafir picant, mentolat, racoros si misterios, ce il are pe vino-ncoa. Il simti de parca ar contine o doza generoasa de paciuli si ceva oud, dar cand te uiti in notele listate... nici vorba de asa ceva! Nitel grep, un strop de lichen si labdanum si ... a iesit un trandafir cu adevarat noir si frumos. Este usor masculin, dar da excelent pe femei! Imi place parfumul si ma mir ca nu este mai popular, cel putin aici la noi pe meleaguri. Siaj moderat, persistenta buna. Evaluare: 8/10

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Byredo Rose Noir fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Byredo Rose Noir, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Rose Noir dupa Byredo. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Rose Noir de Byredo reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Floral Lemnos Mosc
Estée Lauder Intuition Roberto Cavalli Roberto Cavalli Abinoam Corazon Prada Infusion d'Iris Tommy Bahama Tommy Bahama Jette Joop Jette Heartbeat Shaik Chic Shaik No 30 Louis Feraud Parfum des Sens Lili Bermuda Paradise Humiecki & Graef Bosque M. Micallef Jewel Niven Morgan Gold Scent