Designeri » B » Lemnos Floral Mosc « Grupuri

Super Cedar Byredo unisex

Super Cedar Byredo unisex

Super Cedar de Byredo este un parfum Lemnos Floral Mosc unisex. Acesta este un parfum nou Super Cedar a fost lansat in 2016. Nota de varf este trandafir; Nota de mijloc este cedru de Virginia; Notele de baza sunt vetiver de Haiti si mosc.

cedru de Virginia

vetiver de Haiti mosc

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Super Cedar by Byredo.

Super Cedar Recenziile parfumurilor

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Byredo Super Cedar fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Byredo Super Cedar, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Super Cedar dupa Byredo. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Super Cedar de Byredo reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Lemnos Floral Mosc
Jo Malone Wild Fig & Cassis Moschino Uomo? Cereus Cereus No.7 Bvlgari Bvlgari Pour Homme Soir Enrico Coveri Enrico Coveri MI06 Man Calvin Klein Calvin Christian Dior Fahrenheit Summer Parfumerie Generale PG03 Cuir Venenum Canali Canali Men Yves Saint Laurent L`Homme Yves Saint Laurent design by Jean Nouvel Gendarme Grabazzi UNTITLED UNTITLED No. 3 by Sarah Horowitz