Designeri » C » Floral Verde « Grupuri

I am a Dandelion CB I Hate Perfume unisex

I am a Dandelion CB I Hate Perfume unisex

amar

I am a Dandelion de CB I Hate Perfume este un parfum Floral Verde unisex. I am a Dandelion a fost lansat in 2007. Creatorul acestui parfum este Christopher Brosius. Parfumul prezinta bumbisori si note verzi.

bumbisori note verzi

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about I am a Dandelion by CB I Hate Perfume.

I am a Dandelion Recenziile parfumurilor

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre CB I Hate Perfume I am a Dandelion fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre CB I Hate Perfume I am a Dandelion, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica I am a Dandelion dupa CB I Hate Perfume. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre I am a Dandelion de CB I Hate Perfume reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Floral Verde
Ralph Lauren Safari Christian Dior Remember Me Victorio & Lucchino Luz L`Occitane en Provence Eau d'Azur Tous Green Purpurine Parfums Elite Elite Gold Limited Edition Aramis New West for Her Gabriela Sabatini Wild Wind Ayala Moriel Viola Oriflame Solliden for Her Bliss Bliss Revlon Whimsical