Designeri » C » Floral Fructat Gurmand « Grupuri

Amor Amor Absolu Cacharel de dama

Amor Amor Absolu Cacharel de dama

Amor Amor Absolu Cacharel de dama Imagini

Amor Amor Absolu de Cacharel este un parfum Floral Fructat Gurmand de dama. Amor Amor Absolu a fost lansat in 2010. Creatorul acestui parfum este Dominique Ropion. Notele de varf sunt grapefruit, coacaze negre si ananas; notele de mijloc sunt iasomie, lacramioare si frangipani; Notele de baza sunt lemn de santal, rasina benzoica, vanilie si pralina.

grapefruit coacaze negre ananas

iasomie lacramioare frangipani

lemn de santal rasina benzoica vanilie pralina

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Amor Amor Absolu by Cacharel.

Amor Amor Absolu Recenziile parfumurilor

birlickid
birlickid

Cand l-am primit,m-am bucurat:inca o licoare aromata.
Listat cu fructe in deschidere.
Nu simt.
Miroase sintetic.Mai apare si un puternic miros de tabla.Cam neasteptat pentru un parfum in care trebuie sa am praline,vanilie pudrata si alte dulcegarii.Nota gurmanda lipseste cu desavarsire nasului meu.
Parca intr-un tarziu mijesc si ceva flori,dar timide rau.Spre final se si indulceste un pic,dar cu izul metalic omniprezent in fundal.Probabil ca nu ne este facut sa evoluam impreuna.Pielea mea nu il lasa sa se desfaca.Persistenta si silaj,la nivelul genunchiului de broasca.
Pacat.Inca un parfum care va ajunge pe draperii.
Hm...Sper sa nu se inverseze proportia intre colectia mea de parfumuri si cea a draperiilor...

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Cacharel Amor Amor Absolu fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Cacharel Amor Amor Absolu, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Amor Amor Absolu dupa Cacharel. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Amor Amor Absolu de Cacharel reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Floral Fructat Gurmand
Kylie Minogue Showtime EDT Lolita Lempicka Fleur Defendue Oilily Spanish Rose Giorgio Beverly Hills Red 2 Alain Delon Samourai Woman Love Gold Opus Oils Burlesque: Charm B Never Too Busy To Be Beautiful Superworldunknown Moschino Cheap & Chic Light Clouds Lulu Guinness Fairytales Ulric de Varens Mini Purple Kate Moss Vintage Muse Parfums DelRae Emotionnelle