Designeri » C » Floral Fructat « Grupuri

Amor Amor Delight Cacharel de dama

Amor Amor Delight Cacharel de dama

Avut: 1

tropical

Amor Amor Delight de Cacharel este un parfum Floral Fructat de dama. Amor Amor Delight a fost lansat in 2010. Nota de varf este grapefruit; notele de mijloc sunt trandafir, ananas si zmeura; Notele de baza sunt mosc, paciuli si ambra.

grapefruit

trandafir ananas zmeura

mosc paciuli ambra

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Amor Amor Delight by Cacharel.

Amor Amor Delight Recenziile parfumurilor

[email protected]
liajoldes@yahoo.com

Mirosind parfumul şi uitându-mă la culorile sticluţei mi se pare că se potrivesc perfect.Nu e prima dată când mă orientez după ambalajul parfumului şi constat că e mirosul pe cale îl bănuiam.
De data aceasta mă aşteptam la un miros de fructe dulci şi întradevăr mi se pare excesiv de dulce, îmi sugerează un sirop vâscos, doar trandafirul ce-l mai rafinează dar prea puţin. E un mixaj de ananas, zmeură şi paciuli aspru, înecăcios, care cam acoperă tot ce ar mai putea fi pe acolo.Nu prea simt grefruit decât în primele secunde după care parfumul pare de a dreptul toxic.Nu are prospeţime,poate ar fi mai potrivit iarna.Apoi apare moscul,poate puţină ambră care se suprapun peste paciuli şi cele două fructe extrem de dulci.
Chiar dacă îmi plac parfumurile dulci, din păcate mi se par destul de greu de suportat.

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Cacharel Amor Amor Delight fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Cacharel Amor Amor Delight, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Amor Amor Delight dupa Cacharel. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Amor Amor Delight de Cacharel reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Christian Dior Midnight Charm Donna Karan DKNY Summer Hermes Hermessence Osmanthe Yunnan Perfumer`s Workshop Samba Kiss Donna Karan DKNY Women Summer Marc Jacobs Lola Gale Hayman Delicious Temptation So...? So...? Superstar So...? So...? Shop until u drop s.Oliver s.Oliver Spring Spirit Woman Paris Hilton Passport Paris Paul Smith Paul Smith Rose Summer Edition 2011