Designeri » C » Oriental Vanilat « Grupuri

Amor Amor Forbidden Kiss Cacharel de dama

Amor Amor Forbidden Kiss Cacharel de dama

cafea
Amor Amor Forbidden Kiss Cacharel de dama Imagini Amor Amor Forbidden Kiss Cacharel de dama Imagini Amor Amor Forbidden Kiss Cacharel de dama Imagini

Amor Amor Forbidden Kiss de Cacharel este un parfum Oriental Vanilat de dama. Amor Amor Forbidden Kiss a fost lansat in 2011. Notele de varf sunt grapefruit, mandarina, piper roz si note fructate; notele de mijloc sunt cafea, frangipani si bujor; Notele de baza sunt mosc, vanilie si note lemnoase.

grapefruit mandarina piper roz note fructate

cafea frangipani bujor

mosc vanilie note lemnoase

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Amor Amor Forbidden Kiss by Cacharel.

Amor Amor Forbidden Kiss Recenziile parfumurilor

blue_eyes
blue_eyes

Nu pare prea popular parfumul acesta, dar eu il iubesc oricum. Are intr-adevar mari probleme la capitolul persistenta si siaj, mie insa imi place cum se combina notele de vanilie cu cafea, iar piperul roz si madarinele ii dau o tenta usor intepeatoare dar intr-un fel cald, dulce, cremos. E destul de usor purtabil, tineresc si vesel, imi pare potrivit atat pentru o vreme rece, chiar geroasa, dar cu soare, cat si pentru o primavara timpurie invaluita in mult soare. Problema e ca trebuie improspatat mereu mereu, dupa 4 ore abia il mai simti pe incheietura mainii.

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Cacharel Amor Amor Forbidden Kiss fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Cacharel Amor Amor Forbidden Kiss, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Amor Amor Forbidden Kiss dupa Cacharel. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Amor Amor Forbidden Kiss de Cacharel reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Guerlain La Petite Robe Noir Lolita Lempicka Lolita Lempicka Prada Prada Candy Kenzo Kenzo Amour Kenzo Flower by Kenzo Givenchy Very Irresistible Givenchy L’Intense Guerlain L'Instant Magic Christian Dior Dolce Vita Christian Dior Hypnotic Poison Eau Sensuelle Thierry Mugler Alien Sunessence Edition Limitee 2011 Or d`Ambre Guerlain Insolence Eau de Parfum Keiko Mecheri Loukhoum Parfum du Soir Carolina Herrera 212 Sexy Thierry Mugler The Taste of Fragrance Angel Guerlain Elixir Charnel Gourmand Coquin Givenchy Very Irresistible Sensual Givenchy Very Irresistible Lolita Lempicka L de Lolita Lempicka Thierry Mugler Alien Essence Absolue Davidoff The Game Intense