Designeri » C » Floral Fructat Gurmand « Grupuri

Amor Amor In a Flash Cacharel de dama

Vreau: 1

caramel
scortisoara
Amor Amor In a Flash Cacharel de dama Imagini Amor Amor In a Flash Cacharel de dama Imagini

Amor Amor In a Flash de Cacharel este un parfum Floral Fructat Gurmand de dama. Amor Amor In a Flash a fost lansat in 2013. Notele de varf sunt mar rosu, caisa si mandarina; notele de mijloc sunt iasomie si scortisoara; Notele de baza sunt lemn de santal, caramel si vanilie.

mar rosu caisa mandarina

iasomie scortisoara

lemn de santal caramel vanilie

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Amor Amor In a Flash by Cacharel.

Fancy

Amor Amor In a Flash Recenziile parfumurilor

maeda
maeda

Parfumelul acesta cu mult caramel și ceva fructe, fără să fie vreo capodoperă și fără să se potrivească vârstei sau personalității mele, îmi dă o stare de optimism teribilă. Cred ca mi-ar plăcea să-l folosesc intr-o zi ploioasă și rece de toamnă. Doar așa, cat aș lua o linguriță de prajitură când sunt la dietă. Nu trebuie să știe nimeni. Doar eu. Și mă simt atât de fericită...

Valentina29
Valentina29

Dulceee duulceee dulceeee. Horror. Pentru pustoaice!!!

bibiutza
bibiutza

Miroase identic cu Jessica Simpson Fancy însă acesta din urma este mai persistent și un pic mai caramelizat, în concluzie varianta lui mai decenta ca preț îl depășește cu mult :)

olgastefan
olgastefan

O, Doamne... mi-aş dori tare mult să am 14 ani şi să-mi cumpăr parfumelul ăsta din banii puşi de-o parte, pentru prima întâlnire cu un băiat de care îmi place. Pe pielea mea de "25" miroase uşor ridicol... mă atrage cumplit, însă bunul simţ îi spune pas, aşa cum a făcut-o şi cu alte dulcegării irezistibile, dar uşor datate. Cum cânta Suzanne Vega: it won't do to dream of caramel, to think of cinnamon and long for you (,Amor Amor in a Flash). Cred că, în afara perimetrului vârstei adolescentine, i s-ar potrivi unei blonde diafane, genul acela "forever young", e cremos, dulceag, un pic prea skin frag, nuanţa sticle îi vine ca turnată licorii (? e o exagerare, având în vedere produsul finit) dinăuntru...

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Cacharel Amor Amor In a Flash fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Cacharel Amor Amor In a Flash, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Amor Amor In a Flash dupa Cacharel. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Amor Amor In a Flash de Cacharel reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Floral Fructat Gurmand
Aquolina Pink Sugar Lolita Lempicka Fleur Defendue Luciano Soprani Flirt Issimo Koto Parfums Hello Kitty Moschino Cheap & Chic Light Clouds Linari Angelo di Fiume Laurence Dumont Vanille Monoi Puma Animagical Woman Stacked Style Como Crema Naomi Campbell Naomi Bjorn Borg Love All Vivid Violet Molinard Tendre Friandise