Designeri » C » Floral Acvatic « Grupuri

Eau de Eden Cacharel de dama

Eau de Eden Cacharel de dama

Eau de Eden Cacharel de dama Imagini Eau de Eden Cacharel de dama Imagini Eau de Eden Cacharel de dama Imagini Eau de Eden Cacharel de dama Imagini

Eau de Eden de Cacharel este un parfum Floral Acvatic de dama. Eau de Eden a fost lansat in 1996. Creatorul acestui parfum este Jean Guichard. Notele de varf sunt stanjenel si trandafir; notele de mijloc sunt nectarina, piersica si zambila; Notele de baza sunt fructe, lemn de santal si mosc alb.

stanjenel trandafir

nectarina piersica zambila

fructe lemn de santal mosc alb

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Eau de Eden by Cacharel.

Eau de Eden Recenziile parfumurilor

Sorana P
Sorana P

Fata de surioara lui mai mare, clasicul Eden pentru care eu am o aversiune de multi ani, acest parfum, in opinia mea,( si pe pielea mea), a fost total diferit. Nu este in top 10 al parfumurilor mele preferate dar il accept si din cand in cand ma mai dau cu el. Este floral-fructat si destul de suav pentru a merge pentru o zi de vara.

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Cacharel Eau de Eden fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Cacharel Eau de Eden, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Eau de Eden dupa Cacharel. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Eau de Eden de Cacharel reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Lacoste Lacoste Pour Femme Issey Miyake L'eau d'Issey Guerlain Samsara Eau de Parfum Kenzo Flower by Kenzo Davidoff Cool Water Giorgio Armani Sensi Prada Prada (Amber) Kenzo Kenzo Jungle L'Elephant Givenchy Very Irresistible Sensual Kenzo Kenzo Jungle le Tigre Givenchy Very Irresistible Yves Saint Laurent Cinema Giorgio Armani Armani Code for Women Givenchy Hot Couture Dolce&Gabbana D&G Paco Rabanne Ultraviolet Versace V/S Versus Carolina Herrera CH L`Eau Thierry Mugler Alien Lancome Poeme