Designeri » C » Oriental Floral « Grupuri

Lou Lou Blue Cacharel de dama

Avut: 1

fin condimentat
Lou Lou Blue Cacharel de dama Imagini Lou Lou Blue Cacharel de dama Imagini

Lou Lou Blue de Cacharel este un parfum Oriental Floral de dama. Lou Lou Blue a fost lansat in 1995. Notele de varf sunt note verzi, piersica, anason si bergamot; notele de mijloc sunt caprifoi, orhidee, frezie si radacina de stanjenel; Notele de baza sunt lemn de santal, boabe de tonka, vanilie si vetiver.

note verzi piersica anason bergamot

caprifoi orhidee frezie radacina de stanjenel

lemn de santal boabe de tonka vanilie vetiver

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Lou Lou Blue by Cacharel.

Lou Lou Blue Recenziile parfumurilor

Sorana P
Sorana P

Am avut acest parfum acum multi, multi ani. Din ce imi aduc aminte are un foarte proeminent miros de vanilie. Este un parfum destul de dulce pe care eu l-am purtat doar iarna. Mi se pare un parfum pentru fete tinere...cel putin eu l-am purtat in tinerete. Totusi cred ca nu se mai produce deoarece nu l-am mai vazut prin magazine.

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Cacharel Lou Lou Blue fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Cacharel Lou Lou Blue, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Lou Lou Blue dupa Cacharel. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Lou Lou Blue de Cacharel reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Oriental Floral
Givenchy Organza Indian Jasmin Al-Rehab Sultana Victoria`s Secret Dream Angels Heavenly Corday Toujours Moi Karl Lagerfeld Kapsule Floriental Monsoon Monsoon Molyneux Initiation Alyssa Ashley Fizzy Les Parfums de Rosine La Rose de Rosine Ellie Perfume Ellie Nuit CnR Create Libra Amanda Lepore Amanda