Designeri » C » Oriental Floral « Grupuri

CK IN2U for Her Calvin Klein de dama

CK IN2U for Her Calvin Klein de dama

CK IN2U for Her Calvin Klein de dama Imagini CK IN2U for Her Calvin Klein de dama Imagini CK IN2U for Her Calvin Klein de dama Imagini CK IN2U for Her Calvin Klein de dama Imagini CK IN2U for Her Calvin Klein de dama Imagini

CK IN2U for Her de Calvin Klein este un parfum Oriental Floral de dama. CK IN2U for Her a fost lansat in 2007. CK IN2U for Her a fost creat de Bruno Jovanovic, Jean-Marc Chaillan, Loc Dong si Carlos Benaim. Notele de varf sunt bergamota siciliana, grapefruit roz si frunze de coacaze rosii; notele de mijloc sunt orhidee si cactus; Notele de baza sunt ambra, cedru rosu si vanilie.

bergamota siciliana grapefruit roz frunze de coacaze rosii

orhidee cactus

ambra cedru rosu vanilie

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about CK IN2U for Her by Calvin Klein.

CK IN2U for Her Recenziile parfumurilor

Mihailush
Mihailush

hai sa va povestesc despre cum un parfum aparent simplut, parca fara a promite prea multe, nici sticla, nici denumire prea sofosticata, a ajuns sa faca victime in stinga si in dreapta.
Eu, persoanl mi l-am luat ca sa ma dau asa din cand in cand ca sa mai fac pauze de la toata artileria grea, si ca sa vezi, de cate ori il purtam de atitea ori ajungeam sa fiu intrebata de BARBATI ce parfum am ca miros atit de bine. Fara nicio exceptie, toti barbatii sunt atrasi de mirosul acestui parfum. Niciunul nu a ramas indiferent. Uimitor!
Acum pacat ca CK a inchis linia de productie a acestui minunat parfum...

Alina Valentina
Alina Valentina

Un parfumel slabut, putin dulceag cu persistenta scazuta. Seamana cu ceva de la Avon sau Oriflame.

catpower
catpower

Pe pielea mea care de obicei uraste parfumurile, acest parfum are o persistenta dementiala...tine ore si ore si pentru un calvin klein si pretul pe care-l are nici nu este un parfum rau, e super okay pentru o zi pe plaja...putin masculin la inceput dar se imblanzeste dupa jumatate de ora

Un parfum slabut, cu miros proaspat floral, destul de comun, chiar banal. Incepe usor citric, de la bergamot, apoi devine direct floral, cica cu un miros de orhidee. Eh, este ceva sintetic... Vine apoi mirosul de cedru plus o nata usor sarata si,.. cam atat. Vanilie nu simt deloc, poate doar un iz de ambra, insa nici de acela nu sunt prea sigura. Siaj mic, persistenta redusa. Nota mea: 4/10

adamescuandra
adamescuandra

un parfum casual de purtat zi de zi dar senzual

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Calvin Klein CK IN2U for Her fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Calvin Klein CK IN2U for Her, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica CK IN2U for Her dupa Calvin Klein. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre CK IN2U for Her de Calvin Klein reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Tom Ford Black Orchid Robert Piguet Calypso Givenchy Ange ou Demon Guerlain My Insolence Moschino Cheap & Chic I Love Love Pierre Balmain Ambre Gris Christian Dior Dior Addict Guerlain Aqua Allegoria Flora Nymphea Cacharel Amor Amor Moschino Moschino Funny! Chopard Wish Gucci Gucci Premiere Thierry Mugler Alien Trussardi Trussardi Inside for women Calvin Klein CK One Thierry Mugler Womanity Guerlain Insolence Versace Crystal Noir Givenchy Hot Couture Lacoste Lacoste Pour Femme