Designeri » C » Aromatic Fougere « Grupuri

CK IN2U for Him Calvin Klein de barbati

CK IN2U for Him Calvin Klein de barbati

cacao
CK IN2U for Him Calvin Klein de barbati Imagini CK IN2U for Him Calvin Klein de barbati Imagini CK IN2U for Him Calvin Klein de barbati Imagini CK IN2U for Him Calvin Klein de barbati Imagini CK IN2U for Him Calvin Klein de barbati Imagini

CK IN2U for Him de Calvin Klein este un parfum Aromatic Fougere de barbati. CK IN2U for Him a fost lansat in 2007. CK IN2U for Him a fost creat de Carlos Benaim, Bruno Jovanovic, Loc Dong si Jean-Marc Chaillan. Notele de varf sunt lamaie si frunze de tomate; notele de mijloc sunt si pastai de cacao; Notele de baza sunt vetiver, cedru si mosc alb.

lamaie frunze de tomate

pastai de cacao

vetiver cedru mosc alb

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about CK IN2U for Him by Calvin Klein.

CK IN2U for Him Recenziile parfumurilor

eu_alin1
eu_alin1

un parfum ieftin dar care nu miroase ieftin.
boabele de cacao chiar se simt si ii dau o dlceata eleganta si masculina.destul de persistent si tineresc.

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Calvin Klein CK IN2U for Him fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Calvin Klein CK IN2U for Him, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica CK IN2U for Him dupa Calvin Klein. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre CK IN2U for Him de Calvin Klein reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Aromatic Fougere
Armand Basi Armand Basi Homme Versace V/S Homme Jean Paul Gaultier Fleur du Mâle Michael Kors Michael for Men La Collina Toscana La Collina Toscana Maremma’s Tobacco Etro Lemon Sorbet April Aromatics Crown Chakra Oil April Aromatics Third Eye Chakra Oil N10Z Intense TEN by Intense Alfred Dunhill Dunhill Edition Galimard Monsieur Galimard Azzaro Azzaro pour Homme Bois Precieux