Designeri » C » Floral Fructat « Grupuri

CK One Red Edition for Her Calvin Klein de dama

ozonic
acvatic
CK One Red Edition for Her Calvin Klein de dama Videouri
CK One Red Edition for Her Calvin Klein de dama Imagini CK One Red Edition for Her Calvin Klein de dama Imagini CK One Red Edition for Her Calvin Klein de dama Imagini CK One Red Edition for Her Calvin Klein de dama Imagini CK One Red Edition for Her Calvin Klein de dama Imagini

CK One Red Edition for Her de Calvin Klein este un parfum Floral Fructat de dama. Acesta este un parfum nou CK One Red Edition for Her a fost lansat in 2014. Notele de varf sunt pepene rosu si violeta; Nota de mijloc este note florale; Notele de baza sunt paciuli, ambra alba si mosc.

pepene rosu violeta

note florale

paciuli ambra alba mosc

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about CK One Red Edition for Her by Calvin Klein.

CK One Red Edition for Her Recenziile parfumurilor

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Calvin Klein CK One Red Edition for Her fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Calvin Klein CK One Red Edition for Her, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica CK One Red Edition for Her dupa Calvin Klein. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre CK One Red Edition for Her de Calvin Klein reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Cacharel Amor Amor Yves Saint Laurent Young Sexy Lovely Yves Saint Laurent In Love Again Jasmin Etoile Diesel Diesel Zero Plus Feminine Franck Olivier Eau de Passion Women Nicolas Danila Aboriginal Gardens Thymes Kimono Rose Kylie Minogue Pink Sparkle Eisenberg I Am Hugo Boss Boss Orange Sunset Jessica Simpson Juicy Dessert Ajmal Lure for Her