Designeri » C » Aromatic Condimentat « Grupuri

CK One Red Edition for Him Calvin Klein de barbati

CK One Red Edition for Him Calvin Klein de barbati

aldehide
CK One Red Edition for Him Calvin Klein de barbati Videouri
CK One Red Edition for Him Calvin Klein de barbati Imagini CK One Red Edition for Him Calvin Klein de barbati Imagini CK One Red Edition for Him Calvin Klein de barbati Imagini CK One Red Edition for Him Calvin Klein de barbati Imagini CK One Red Edition for Him Calvin Klein de barbati Imagini

CK One Red Edition for Him de Calvin Klein este un parfum Aromatic Condimentat de barbati. Acesta este un parfum nou CK One Red Edition for Him a fost lansat in 2014. Notele de varf sunt Para si aldehide; notele de mijloc sunt piele intoarsa, piper negru si ghimbir; Notele de baza sunt vetiver, boabe de tonka si mosc.

Para aldehide

piele intoarsa piper negru ghimbir

vetiver boabe de tonka mosc

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about CK One Red Edition for Him by Calvin Klein.

CK One Red Edition for Him Recenziile parfumurilor

eu_alin1
eu_alin1

Tocmai ce am primit acest parfum astăzi,recunosc l-am cumparat blind fara sa stiu cum este.
Pentru pretul pe care l- am platit se merita.E fresh,dulce,aromat,para si tonka se simt destul de bine.
Cam generic dar este bunicel !

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Calvin Klein CK One Red Edition for Him fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Calvin Klein CK One Red Edition for Him, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica CK One Red Edition for Him dupa Calvin Klein. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre CK One Red Edition for Him de Calvin Klein reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Aromatic Condimentat
Liz Claiborne Curve Chill for Men Acqua di Parma Colonia Assoluta In Villa Gant Gant Summer 2009 Paul Smith Paul Smith Sunshine Edition for Men 2010 Eisenberg J'ose Oriflame Solliden for Him Sinfonia di Note Poudre d'Epices Brandy Parfums Brandy Esme Rene Adam's Secret LR LR Classics Monaco Lord`s Jester Dionysus Madonna Nudes 1979 Pour Homme