Designeri » C » Oriental Condimentat « Grupuri

CK One Shock For Him Calvin Klein de barbati

CK One Shock For Him Calvin Klein de barbati

tabac
CK One Shock For Him Calvin Klein de barbati Imagini CK One Shock For Him Calvin Klein de barbati Imagini CK One Shock For Him Calvin Klein de barbati Imagini CK One Shock For Him Calvin Klein de barbati Imagini CK One Shock For Him Calvin Klein de barbati Imagini

CK One Shock For Him de Calvin Klein este un parfum Oriental Condimentat de barbati. CK One Shock For Him a fost lansat in 2011. CK One Shock For Him a fost creat de Ann Gottlieb si IFF. Notele de varf sunt lavanda, clementina si castravete; notele de mijloc sunt osmanthus, cardamom, busuioc si piper; Notele de baza sunt mosc, paciuli, ambra, tutun si note lemnoase.

lavanda clementina castravete

osmanthus cardamom busuioc piper

mosc paciuli ambra tutun note lemnoase

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about CK One Shock For Him by Calvin Klein.

Fève Délicieuse

CK One Shock For Him Recenziile parfumurilor

jivanshi
jivanshi

Nu are nici o legatura cu CK One, este total diferit, nu face parte din aceeasi familie. Daca in deschidere se simte ceva usor citric, dar cald (clementine, zic ei), dupa ce se asaza nu mai are nimic citric in el, este foarte putin dulceag si predomina tutunul aromatic, aduce mai mult a ciocolata, si ceva usor lemnos. Usor cremos, nu lasa impresia de chimicale pe care o da CK One (care nici el nu e rau deloc, e un fresh citric foarte placut si racoritor). La pretul lui, foarte bun!

eu_alin1
eu_alin1

am achizitionat acest parfum zilele trecute si pot spune ca sunt foarte multumit de el.
este un parfum tineresc,duceag dar totusi elegant,am avut si varianta CK one (unisex) care mi-a placut dar acest parfum este de departe mai bun.
Este persistent si miroase scump,este bun pentru seara,pentru o iesire in disco,dar si pentru zilele ceva mai reci.o alegere buna!!

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Calvin Klein CK One Shock For Him fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Calvin Klein CK One Shock For Him, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica CK One Shock For Him dupa Calvin Klein. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre CK One Shock For Him de Calvin Klein reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Versace Versace Pour Homme Christian Dior Dior Homme Intense Thierry Mugler A*Men Pure Havane L`Occitane en Provence Eau des Baux Burberry London for Men Perry Ellis Black Vanilla Absolute Hanae Mori HiM Yves Saint Laurent La Nuit de l`Homme Guerlain L'Instant de Guerlain pour Homme Givenchy Pi Ted Lapidus Lapidus Pour Homme Thierry Mugler A*Men Versace Versace Man Eau Fraiche Issey Miyake L'Eau d'Issey Pour Homme Tom Ford Tobacco Vanille Yves Saint Laurent Opium Pour Homme Thierry Mugler A*Men Pure Wood Lanvin Avant Garde Bentley Bentley for Men Intense Boucheron Jaipur Homme