Designeri » C » Oriental Lemnos « Grupuri

Dark Obsession Calvin Klein de barbati

Dark Obsession Calvin Klein de barbati

Dark Obsession Calvin Klein de barbati Videouri
Dark Obsession Calvin Klein de barbati Imagini Dark Obsession Calvin Klein de barbati Imagini Dark Obsession Calvin Klein de barbati Imagini Dark Obsession Calvin Klein de barbati Imagini Dark Obsession Calvin Klein de barbati Imagini

Dark Obsession de Calvin Klein este un parfum Oriental Lemnos de barbati. Dark Obsession a fost lansat in 2013. Notele de varf sunt mandarina verde, guarana si pelin; notele de mijloc sunt salvie, pin balsamic si vetiver; Notele de baza sunt labdanum, vanilie de Madagascar si piele intoarsa.

mandarina verde guarana pelin

salvie pin balsamic vetiver

labdanum vanilie de Madagascar piele intoarsa

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Dark Obsession by Calvin Klein.

Dark Obsession Recenziile parfumurilor

Liviu
Liviu

Cred că tocmai am descoperit un parfum de nota 10. Și vine tocmai de la o casă unde nu am găsit nimic deosebit până acum!
Nu reușesc să îi găsesc nici un corespondent, ingredientele sunt mixate încât generează un parfum unic. Aromatic, puțin lemnos, puțin balsamic (un pic camforat aș putea spune).
L-am avut sub nasul meu zile întregi și nu m-am atins de el. A trebuit să primesc o mostră pentru a avea parte de o revelație.
Chiar cred că am descoperit un nou panty dropper... 10/10

Dark Obsession by Calvin Klein, 2.5 oz Eau De Toilette Spray for Men
Dark Obsession by Calvin Klein EDT Spray 4 oz Tester for Men
Dark Obsession by Calvin Klein EDT Spray 4 oz Tester for Men
Eau De Toilette 4.2oz
Dark Obsession Cologne by Calvin Klein, 4.2 oz Eau De Toilette Spray Tester for Men
Eau De Toilette 4.2oz
Dark Obsession Cologne by Calvin Klein, 4.2 oz Eau De Toilette Spray for Men
Dark Obsession Cologne by Calvin Klein, 4.2 oz Eau De Toilette Spray for Men
Gift Set 4oz
Dark Obsession Gift Set by Calvin Klein Gift Set for Men Includes 4 oz Eau De Toilette Spray 2.6 oz Deodorant Stick 3.4 oz After Shave Balm
Dark Obsession by Calvin Klein EDT Spray 4 oz for Men
Gift Set 4oz
Dark Obsession by Calvin Klein, 3 Piece Gift Set for Men
Dark Obsession by Calvin Klein, 3 Piece Gift Set for Men
Eau De Toilette 4oz
Dark Obsession by Calvin Klein EDT Spray 4 oz Aftershave Balm 3.4 oz Deodorant Stick Alcohol Free 2.6 oz for Men
Eau De Toilette 4oz
Dark Obsession by Calvin Klein EDT Spray 4 oz Deodorant Stick Alcohol Free 2.6 oz EDT Travel Spray .67 oz Mini for Men
StrawberryNET.com
Calvin Klein Dark Obsession Eau De Toilette Spray 200ml 6.7oz
Calvin Klein Dark Obsession Eau De Toilette Spray 200ml 6.7oz

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Calvin Klein Dark Obsession fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Calvin Klein Dark Obsession, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Dark Obsession dupa Calvin Klein. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Dark Obsession de Calvin Klein reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Oriental Lemnos
Hermes Eau des Merveilles Guerlain Habit Rouge Eau de Toilette Diesel Plus Plus Masculine Guerlain Habit de Metal Bond No 9 New Haarlem Guerlain Iris Ganache Al Haramain Perfumes Mukhamria Maliki Mona di Orio Oiro ID Parfums Le Temps de Reines Diesel Only The Brave Ramon Molvizar Luna Moon Avon Bond Girl 007 Forever