Designeri » C » Floral Acvatic « Grupuri

ozonic
acvatic
Eternity Aqua for Women Calvin Klein de dama Videouri
Eternity Aqua for Women Calvin Klein de dama Imagini

Eternity Aqua for Women de Calvin Klein este un parfum Floral Acvatic de dama. Eternity Aqua for Women a fost lansat in 2012. Notele de varf sunt castravete, mar rosu, bujor si caisa; notele de mijloc sunt iasomie, gardenie, magnolie si floarea tiare; Notele de baza sunt note lemnoase, cedru si mosc.

castravete mar rosu bujor caisa

iasomie gardenie magnolie floarea tiare

note lemnoase cedru mosc

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Eternity Aqua for Women by Calvin Klein.

Eternity Aqua for Women Recenziile parfumurilor

miki1968
miki1968

sunt foarte curioasa de acest parfum insa nu l-am gasit inca in magazine...din editiile limitate eternity am summer 2005 care este un capolavoro un floral aquatic perfect pt vara...sper sa fie la fel de bun daca nu si mai bun

Eternity Aqua for Women by Calvin Klein 4.50 out of 5 based on 2 ratings and 1 user reviews

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Calvin Klein Eternity Aqua for Women fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Calvin Klein Eternity Aqua for Women, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Eternity Aqua for Women dupa Calvin Klein. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Eternity Aqua for Women de Calvin Klein reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Floral Acvatic
Calvin Klein Escape Montana Montana Blue Antonio Banderas Blue Seduction Seven Skies Free Love Sarantis C-Thru Blue Opal Tous H2O Issey Miyake L`Eau d`Issey Ettore Sottsass Edition DSQUARED² She Wood Crystal Creek Wood Modigliani Paradiso Hilde Soliani Acquiilssssima Prescriptives Potion Yves Rocher Folies de Saisons Fantaisies d'Hiver