Designeri » C » Lemnos Aromatic « Grupuri

Eternity Night for Men Calvin Klein de barbati

Eternity Night for Men  Calvin Klein de barbati

Eternity Night for Men  Calvin Klein de barbati Imagini Eternity Night for Men  Calvin Klein de barbati Imagini Eternity Night for Men  Calvin Klein de barbati Imagini

Eternity Night for Men de Calvin Klein este un parfum Lemnos Aromatic de barbati. Acesta este un parfum nou Eternity Night for Men a fost lansat in 2014. Notele de varf sunt coriandru, ardei si prune; notele de mijloc sunt salvie, frunza de violeta si lavanda; Notele de baza sunt lemn de santal, cedru si vetiver.

coriandru ardei prune

salvie frunza de violeta lavanda

lemn de santal cedru vetiver

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Eternity Night for Men by Calvin Klein.

Eternity Night for Men Recenziile parfumurilor

Dana Maria
Dana Maria

Spre deosebire de varianta pentru doamne... e o finete de parfum. Eu simt musetel, nu stiu de unde, dar il simt. Miroase dulceag dar curat. Imi place foarte mult.

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Calvin Klein Eternity Night for Men fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Calvin Klein Eternity Night for Men , completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Eternity Night for Men dupa Calvin Klein. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Eternity Night for Men de Calvin Klein reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Lemnos Aromatic
Avon U by Ungaro for Him Cerruti Cerruti pour Homme Couture Edition Princesse Marina De Bourbon Prince Blanc Nobile 1942 Vespri Esperidati for Men Dana Navy for Men Nasomatto Absinth Giorgio Armani Onde Vertige Joop! Joop! Thrill Man Sarah Horowitz Parfums What Comes From Within: Peace Victorinox Swiss Army Swiss Army Altitude Kenneth Cole Kenneth Cole Vintage Black Caswell Massey Greenbriar