Designeri » C » Floral Acvatic « Grupuri

Eternity Summer 2013 Calvin Klein de dama

Eternity Summer 2013 Calvin Klein de dama

acvatic
marin
Eternity Summer 2013 Calvin Klein de dama Imagini Eternity Summer 2013 Calvin Klein de dama Imagini

Eternity Summer 2013 de Calvin Klein este un parfum Floral Acvatic de dama. Eternity Summer 2013 a fost lansat in 2013. Notele de varf sunt note marine, bergamot si note de apa; notele de mijloc sunt wisteria, osmanthus si floare de bumbac; Notele de baza sunt ambra alba, mosc si lemn de santal.

note marine bergamot note de apa

wisteria osmanthus floare de bumbac

ambra alba mosc lemn de santal

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Eternity Summer 2013 by Calvin Klein.

Eternity Summer 2013 Recenziile parfumurilor

Miroase intr-adevar a liliac si osmanthus, este placut, insa, pentru mine, nota sarata ce apare pe parcurs, este deranjanta. Siaj si persistenta moderate. Nota mea: 4/10

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Calvin Klein Eternity Summer 2013 fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Calvin Klein Eternity Summer 2013, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Eternity Summer 2013 dupa Calvin Klein. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Eternity Summer 2013 de Calvin Klein reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Floral Acvatic
Hermes Un Jardin En Mediterranee Courreges Courreges in Blue Puma Puma Aqua Woman Gwen Stefani L Avon Blue Rush for Her Marc Jacobs Marc Jacobs Splash Rain Bvlgari Omnia Green Jade Antonia`s Flowers Sogni del Mare Dana Shades Ebba Los Angeles Miss Ebba Romane Jet 365 Island Holiday Sarah Horowitz Parfums Artisan Collection Belle Route