Designeri » C » Oriental Floral « Grupuri

Euphoria Calvin Klein de dama

Euphoria Calvin Klein de dama Videouri
Euphoria Calvin Klein de dama Imagini Euphoria Calvin Klein de dama Imagini Euphoria Calvin Klein de dama Imagini Euphoria Calvin Klein de dama Imagini Euphoria Calvin Klein de dama Imagini Euphoria Calvin Klein de dama Imagini Euphoria Calvin Klein de dama Imagini

Euphoria de Calvin Klein este un parfum Oriental Floral de dama. Euphoria a fost lansat in 2005. Euphoria a fost creat de Dominique Ropion, Carlos Benaim si Loc Dong. Nota de varf este rodie; notele de mijloc sunt lotus si orhidee; Notele de baza sunt violeta, ambra, mosc si lemn de mahon. Acest parfum este castigatorul premiului FiFi Award Fragrance Of The Year Women`s Luxe 2006.

rodie

lotus orhidee

violeta ambra mosc lemn de mahon

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Euphoria by Calvin Klein.

Enigma
Pres de Toi

Euphoria Recenziile parfumurilor

Mary 84
Mary 84

Cred ca este unul dintre cele mai bune parfumuri lansate vreodata, este absolut superb,cu personalitate, foarte "sexy si rau", este un parfum de seara..il am de cand s-a lansat,il cumpar periodic, pe langa multe altele pe care mi le tot cumpar, acest parfum este regele !

Elena Helen
Elena Helen

L-am primit cadou in anul lansarii.Nu inteleg de ce nu mi-a placut,l-am oferit cadou prietenei mele pentru ca nu l-am folosit.Surprinzator pe ea mirosea parca mai bine.Nu m-a inspirat,mi s-a parut prea intepator.Poate peste ani imi voi schimba opinia!

Lussy
Lussy

Un parfum cu un nume pe masura ce il descrie perfect. Un miros senzual ce te cucereste de la prima pulverizare. Pe mine nu este asa de puternic cum il descriu unele persoane si se indreapta mai mult spre tenta florala insa combinatia e perfecta. Nu il vad neaparat ca un parfum cu proprietati afrodisiace insa atrage priviri si laude. Euphoria este un parfum imbatator, oriental, plin de flori de orhidee si violete, cu o semnatura cremoasa. Design-ul sticlei a fost inspirat de floarea de orhidee.

Addict
Addict

Iubesc acest parfum usor excentric,dar extrem de sezual.Femeile,mai mult decat bărbații,mă adulmecă și stau în jurul meu atunci cand îl port.Am pus deoparte o sticlă neîncepută,căci altminteri aș devora-o deîndată!L-am purtat cu succes și în serile de vară...mai romantice!

flory17
flory17

E preferatul meu in perioada aceasta. Miroase usor dulceag dar nu-mi da dureri de cap. Il vad potrivit atat intr o zi rece de toamna, iarna dar si intr o seara romantica.

leoliliana
leoliliana

mi-a placut mult!am primit complimente!toata lumea intreba daca am trecut pe acolo!foarte bun!

adamescuandra
adamescuandra

e un parfum acceptabil dar nu e top e de nota 5

claude77
claude77

Este un parfum placut,dar nu extraordinar. Mie nu-mi inspira nimic deosebit. Nu este ceasca mea de cafea.

carmena72
carmena72

Un parfum exceptional care persista de dimineata pana seara si pe lucruri zile intregi fara sa-ti dea dureri de cap.Il folosesc iarna si toamna

angel
angel

Un parfum usor gurmand... echilibrat si frumos dar...il simt pe foarte multa lume

Mi l-am comandat "blind" si aveam emotii, de obicei o dau rau in bara in cazuri din astea. Dupa prima pulverizare, imi venea sa plang. De draci. Mi s-a parut oribil de tare si de aspru. Eram la serviciu si n-am putut sa fug la dus, din fericire. Dupa vreo ora, situatia s-a schimbat radical: imi venea sa ma mananc pe mine insami. Mirosul de orhidee acoperise duritatea rodiei, ambra era de vis...
Acum l-as numi "sex in a bottle". E cel mai erotic parfum pe care-l am, intrece Allure Sensuelle, care nu credeam sa aiba rival in domeniu. Nu mai zic ca, de cate ori il folosesc, ma adulmeca toata lumea si am primit tone de complimente, atat de la barbati, cat si de la femei.:))

iulianada
iulianada

Iubesc parfumul asta iarna :X:X:X

maeda
maeda

Euphoria este un parfum special: foarte feminin,misterios, putin dulceag, cu note florale puternice de rodie, lotus si orhidee, care il fac foarte "vizibil" pentru cei din jur.Pentru mine este cel mai bun parfum de la CK.

EDP Mini 0.5oz
Euphoria Perfume by Calvin Klein, 3.4 oz Eau De Parfum Spray Tester for Women
Calvin Klein Euphoria Forbidden Eau De Parfum for women 3.4 oz
Calvin Klein Euphoria Forbidden Eau De Parfum for women 3.4 oz
Gift Set 7oz
Calvin Klein Euphoria Forbidden Gift Set I. Eau De Parfum 1,7 oz Shower Gel 3,4 oz
Euphoria by Calvin Klein Eau de Parfum Spray 3.4 oz Tester for Women
Euphoria by Calvin Klein Eau de Parfum Spray 3.4 oz for Women
Calvin Klein Euphoria Eau De Parfum Spray 50ml 1.7oz
Calvin Klein Euphoria Eau De Parfum Spray 50ml 1.7oz
Gift Set 3.4oz
Euphoria Gift Set by Calvin Klein Gift Set for Women Includes 3.4 oz Eau De Parfum Spray 3.4 oz Sensual Skin Lotion Travel Kit
Calvin Klein Euphoria Gift Set VI. Eau De Parfum 3,4 oz Body Milk 3,4 oz
Walgreens
Calvin Klein Euphoria Eau De Parfum Spray for Women - 1.7 fl oz
Calvin Klein Euphoria Eau De Parfum Spray for Women - 1.7 fl oz
Gift Set 4oz
Calvin Klein Euphoria Gift Set IX. Eau De Parfum 3,4 oz Eau De Parfum 0,5 oz Body Milk 6,7 oz
Gift Set 1oz
Calvin Klein Euphoria Coffret Eau De Parfum Spray 30ml 1oz Sensual Skin Lotion 100ml 3.4oz Rollerball 10ml 0.34oz 3pcs
Calvin Klein Euphoria Eau De Parfum Spray 100ml 3.4oz
Calvin Klein Euphoria Eau De Parfum Spray 100ml 3.4oz
Gift Set 1.7oz
Calvin Klein Euphoria Coffret Eau De Parfum Spray 50ml 1.7oz Sensual Skin Lotion 100ml 3.4oz Sensual Bath Shower Creme 100ml 3.4oz 3pcs
Calvin Klein euphoria Eau de Parfum, 1.7 oz
Calvin Klein euphoria Eau de Parfum, 1.7 oz
Eau De Parfum 5.5oz
Calvin Klein Euphoria Eau De Parfum for women 5.5 oz
Calvin Klein Euphoria Eau De Parfum for women 5.5 oz
Walgreens
Eau De Parfum 3.4oz
Calvin Klein Euphoria Eau de Parfum Spray for Women - 3.4 oz.
Calvin Klein Euphoria Eau de Parfum Spray for Women - 3.4 oz.
Calvin Klein Euphoria Liquid Gold Eau De Parfum for women 3.4 oz
Calvin Klein Euphoria Liquid Gold Eau De Parfum for women 3.4 oz
Gift Set 3.4oz
Calvin Klein Euphoria Travel Edition Coffret Eau De Toilette Spray 100ml 3.4oz Deodorant Stick 75g 2.6oz 2pcs
Gift Set 1.7oz
Calvin Klein Euphoria Coffret Eau De Parfum Spray 50ml 1.7oz Sensual Skin Lotion 100ml 3.4oz Eau De Parfum Rollerball 10ml 0.34oz 3pcs
Calvin Klein euphoria Eau de Parfum, 3.4 oz
Calvin Klein euphoria Eau de Parfum, 3.4 oz
Gift Set 3.4oz
Calvin Klein Euphoria Intense Coffret Eau De Toilette Spray 100ml 3.4oz After Shave Balm 100ml 3.4oz Body Wash Gel 100ml 3.4oz 3pcs
Eau De Parfum 5.5oz
Calvin Klein euphoria Eau de Parfum, 5.5 oz
Calvin Klein euphoria Eau de Parfum, 5.5 oz
Gift Set 3.4oz
Calvin Klein Euphoria Intense Coffret Eau De Toilette Spray 100ml 3.4oz After Shave Balm 100ml 3.4oz Eau De Toilette 20ml 0.67oz 3pcs

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Calvin Klein Euphoria fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Calvin Klein Euphoria, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Euphoria dupa Calvin Klein. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Euphoria de Calvin Klein reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Versace Crystal Noir Christian Dior Dior Addict Christian Dior Hypnotic Poison Givenchy Ange ou Demon Chanel Coco Mademoiselle Thierry Mugler Alien Giorgio Armani Armani Code for Women Guerlain Insolence Eau de Parfum Dolce&Gabbana The One Yves Saint Laurent Cinema Jean Paul Gaultier Classique Lancome La Vie Est Belle Christian Dior Pure Poison Tom Ford Black Orchid Kenzo Flower by Kenzo Chanel Allure Sensuelle Viktor&Rolf Flowerbomb Chanel Coco Noir Cerruti 1881 Lancome Poeme