Designeri » C » Oriental Floral « Grupuri

Euphoria Crystal Edition Calvin Klein de dama

Euphoria Crystal Edition Calvin Klein de dama

Euphoria Crystal Edition Calvin Klein de dama Imagini Euphoria Crystal Edition Calvin Klein de dama Imagini

Euphoria Crystal Edition de Calvin Klein este un parfum Oriental Floral de dama. Euphoria Crystal Edition a fost lansat in 2008. Euphoria Crystal Edition a fost creat de Dominique Ropion, Carlos Benaim si Loc Dong. Nota de varf este rodie; notele de mijloc sunt lotus si orhidee; Notele de baza sunt violeta, ambra, mosc si lemn de mahon.

rodie

lotus orhidee

violeta ambra mosc lemn de mahon

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Euphoria Crystal Edition by Calvin Klein.

Euphoria Crystal Edition Recenziile parfumurilor

leoliliana
leoliliana

mi-a placut!!! toata lumea intyreba cu ce sunt data!m-am simtit proaspata si rafinata!

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Calvin Klein Euphoria Crystal Edition fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Calvin Klein Euphoria Crystal Edition, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Euphoria Crystal Edition dupa Calvin Klein. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Euphoria Crystal Edition de Calvin Klein reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Oriental Floral
Givenchy Organza Yves Saint Laurent Cinema Festival d`Ete Ayala Moriel Ayala Guerlain Terracotta Voile d'Ete Jean Paul Gaultier Classique Rock Star Pierre Balmain La Mome Torrente L'Or Blanc de Torrente L`Erbolario Tiare Revlon Xia Xiang Fragonard Diamant Giorgio Beverly Hills Sunshine Shiseido Memoire