Designeri » C » Oriental Lemnos « Grupuri

Obsession for Men Calvin Klein de barbati

Obsession for Men Calvin Klein de barbati

scortisoara
Obsession for Men Calvin Klein de barbati Videouri Obsession for Men Calvin Klein de barbati Videouri Obsession for Men Calvin Klein de barbati Videouri Obsession for Men Calvin Klein de barbati Videouri
Obsession for Men Calvin Klein de barbati Imagini Obsession for Men Calvin Klein de barbati Imagini Obsession for Men Calvin Klein de barbati Imagini Obsession for Men Calvin Klein de barbati Imagini Obsession for Men Calvin Klein de barbati Imagini Obsession for Men Calvin Klein de barbati Imagini

Obsession for Men de Calvin Klein este un parfum Oriental Lemnos de barbati. Obsession for Men a fost lansat in 1986. Creatorul acestui parfum este Bob Slattery. Notele de varf sunt coriandru, lavanda, mandarina, grapefruit, bergamot, lamaie verde si scortisoara; notele de mijloc sunt nucsoara, garoafa, iasomie, salvie, lemn de trandafir brazilian, pin, smirna si fructe rosii; Notele de baza sunt ambra, lemn de santal, paciuli, mosc, vanilie si vetiver.

coriandru lavanda mandarina grapefruit bergamot lamaie verde scortisoara

nucsoara garoafa iasomie salvie lemn de trandafir brazilian pin smirna fructe rosii

ambra lemn de santal paciuli mosc vanilie vetiver

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Obsession for Men by Calvin Klein.

Obsession for Men Recenziile parfumurilor

zozo
zozo

A fost primul meu parfum,ma rog,apa de toaleta,pana atunci foloseam doar lotiune dupa ras parfumata.L-am primit cadou,nu pot sa spun ca l-am placut enorm de la inceput,pe parcurs insa l-am indragit tot mai mult.Cred ca datorita lui imi plac parfumurile dulci.

bombero
bombero

L-am luat pt fiul meu si lui nu-i place.Zice ca e prea dulce.Acum il pot eu,de nevoie,si pot sa spun ca e placut.Are o tenta dulce, de vanilie, dar pe pielea mea se pierde sau se amesteca cu celelalte note si devine placut.E un parfum pt barbati maturi.Eu zic ca merge seara,la o tinuta eleganta.Persista pe piele cam 3-4 ore, iar pe haine se simte ceva mai mult, chiar pana la 12 ore.

Mereu m-a innebunit mirosul asta pe un barbat. Ghinion maxim, sotului meu nu-i place deloc:(
Citand din clasici, "nu stiu altele cum sunt...", dar mie mi s-a parut tot timpul ca nota de ambra si cea de santal din Obsession for men sunt o invitatie fizica.
Love!!

Calvin Klein Dark Obsession for Men Eau De Toilette for men 4.2 oz
Calvin Klein Obsession for Men Eau De Toilette for men 6.7 oz
Calvin Klein Obsession for Men Eau De Toilette for men 6.7 oz
Gift Set 2oz
Calvin Klein Obsession for Men Gift Set V. Eau De Toilette 4,2 oz Aftershave Balm 3,4 oz Deodorant Stick 2,5 oz
Calvin Klein Dark Obsession for men Eau de Toilette, 2.5 oz
Calvin Klein OBSESSION FOR MEN 4 oz Eau de Toilette Spray
Sephora.com, Inc.
Calvin Klein OBSESSION FOR MEN 6.7 oz Eau De Toilette Spray
Calvin Klein OBSESSION FOR MEN 6.7 oz Eau De Toilette Spray

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Calvin Klein Obsession for Men fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Calvin Klein Obsession for Men, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Obsession for Men dupa Calvin Klein. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Obsession for Men de Calvin Klein reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Amouage Interlude Man Tom Ford Tobacco Vanille Yves Saint Laurent Opium Pour Homme Guerlain L'Instant de Guerlain pour Homme Eau Extreme By Kilian Back to Black Hermes Terre d'Hermes ScentStory 24 Gold Hermes Terre d`Hermes Parfum Tauer Perfumes 02 L`Air du Desert Marocain Dolce&Gabbana The One for Men Tom Ford Tuscan Leather Thierry Mugler A*Men Pure Havane Gucci Gucci Pour Homme II Nasomatto Black Afgano Christian Dior Dior Homme Intense Guerlain L'Instant de Guerlain pour Homme Yves Saint Laurent La Nuit de l`Homme Issey Miyake L'Eau d'Issey Pour Homme Intense Montale Intense Cafe Tom Ford Tom Ford for Men Extreme