Designeri » C » Aromatic « Grupuri

Reveal Men Calvin Klein de barbati

Reveal Men Calvin Klein de barbati

acvatic
Reveal Men Calvin Klein de barbati Imagini Reveal Men Calvin Klein de barbati Imagini Reveal Men Calvin Klein de barbati Imagini Reveal Men Calvin Klein de barbati Imagini Reveal Men Calvin Klein de barbati Imagini

Reveal Men de Calvin Klein este un parfum Aromatic de barbati. Acesta este un parfum nou Reveal Men a fost lansat in 2015. Reveal Men a fost creat de Ann Gottlieb, Marypierre Julien, Olivier Gillotin si Rodrigo Flores-Roux. Notele de varf sunt Para, brandy, ghimbir, mastica si pepene; notele de mijloc sunt piele intoarsa, salvie, agava si sare; Notele de baza sunt boabe de tonka, vetiver si ambra.

Para brandy ghimbir mastica pepene

piele intoarsa salvie agava sare

boabe de tonka vetiver ambra

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Reveal Men by Calvin Klein.

Burberry Brit Rhythm
Brit Rhythm for Him Intense

Reveal Men Recenziile parfumurilor

daVolian
daVolian

E un parfum interesant, dulceag. Mi-am comandat niste mostre si a fost si acesta printre ele asa ca l-am testat putin.

Performantele sunt bune, chiar foarte bune pentru un parfum Calvin Klein. Cand vine vorba de performante e in aceeasi liga cu CK One Shock, poate chiar mai ok.

Mirosul dupa cum am spus e dulceag, dar nu extrem ca in cazul altor parfumuri. De mentionat e ca Reveal e un parfum fin.

Nu voi sta sa analizez notele dar pe pielea mea, cand il miros, ma trimite cu gandul la biscuitii spritati, atat am sa spun.

Per total, daca va plac parfumurile mai dulci, fine merita sa il testati :)

Don_John
Don_John

Seamăna cu Burberry Brit Rhytm. Ală e mai aspru, asta mai light. Bun de pus pe tine toamna pe la 15° afară. Parfum la modă, de purtat la cămașă.Te duce ușor cu gandul la o salată de fructe asortata cu un vin demidulce.

Dana Maria
Dana Maria

E un parfum undeva intre fresh-mentolat si dulce, dar nu dulcele ucigator. Pare un parfum de vara la prima mirosire. E interesant!

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Calvin Klein Reveal Men fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Calvin Klein Reveal Men, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Reveal Men dupa Calvin Klein. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Reveal Men de Calvin Klein reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Aromatic
Paris Hilton Heir Oriflame S8 David & Victoria Beckham Instinct After Dark Collistar Benessere Diptyque L'eau des Hesperides L`Erbolario Te Bianco Cinq Mondes Eau Egyptienne Maurer & Wirtz 4711 Acqua Colonia Vetyver & Bergamot Masaki Matsushima M; Men Lostmarch Din-Dan Boadicea the Victorious The Exclusives Intuitive Demeter Fragrance Rye Bread