Designeri » C » Oriental Floral « Grupuri

Secret Obsession Calvin Klein de dama

tuberoza
Secret Obsession Calvin Klein de dama Imagini Secret Obsession Calvin Klein de dama Imagini Secret Obsession Calvin Klein de dama Imagini

Secret Obsession de Calvin Klein este un parfum Oriental Floral de dama. Secret Obsession a fost lansat in 2008. Secret Obsession a fost creat de Givaudan, Ann Gottlieb si Calice Becker. Notele de varf sunt prune, trandafir, nucsoara si nucsoara rosie; notele de mijloc sunt tuberoza, iasomie, floare de portocal, orhidee si ylang-ylang; Notele de baza sunt ambra, lemn de santal, vanilie, cedru, pelin, cashmeran si iris.

prune trandafir nucsoara nucsoara rosie

tuberoza iasomie floare de portocal orhidee ylang-ylang

ambra lemn de santal vanilie cedru pelin cashmeran iris

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Secret Obsession by Calvin Klein.

Obsession

Secret Obsession Recenziile parfumurilor

diandra
diandra

Am cumparat acest parfum,eu il percep asa...e discret sensual,elegant,sobru.persita citeva ore aplicat pe piele,in schimb daca e aplicat pe haine,desi regula nu zice asa,dureaza foarte mult si surpriza simti intradevar toate notele parfumului.asa ca anumite parfumuri mai bine se simt aplicate pe haine...

monafro
monafro

Am primit cadou acest parfum care inițial mi s-a părut cam prea opulent și sexy, oarecum de prost gust. Denumirea mi se pare inspirată totuși. Devine obsedant după ce îl porți (toamna sau iarna, please!) și poate fi o armă secretă de seducție (dacă vrei să înnebunești un tip și ai peste 30 de ani, go for it).

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Calvin Klein Secret Obsession fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Calvin Klein Secret Obsession, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Secret Obsession dupa Calvin Klein. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Secret Obsession de Calvin Klein reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Jean Paul Gaultier Classique Chloe L`Eau de Chloe Montblanc Femme de Montblanc Elie Saab Le Parfum Christian Dior Hypnotic Poison Eau Sensuelle Joop! Joop! Le Bain Jean Paul Gaultier Classique Eau de Parfum Christian Dior Midnight Poison Christian Dior Dolce Vita Roberto Cavalli Acqua Thierry Mugler Womanity Bvlgari Jasmin Noir Yves Rocher So Elixir Eau de Parfum Christian Dior Dior Addict Chanel Allure Sensuelle Estée Lauder Pleasures Christian Dior Dune Dolce&Gabbana Dolce&Gabbana Pour Femme Yves Rocher So Elixir Frederic Malle Musc Ravageur