Designeri » C » Floral Fructat « Grupuri

Sheer Beauty Calvin Klein de dama

Sheer Beauty Calvin Klein de dama

Sheer Beauty Calvin Klein de dama Imagini

Sheer Beauty de Calvin Klein este un parfum Floral Fructat de dama. Sheer Beauty a fost lansat in 2012. Notele de varf sunt bergamot, fructe rosii si Bellini; notele de mijloc sunt iasomie, bujor si crin; Notele de baza sunt mosc, lemn de santal si vanilie.

bergamot fructe rosii Bellini

iasomie bujor crin

mosc lemn de santal vanilie

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Sheer Beauty by Calvin Klein.

Sheer Beauty Recenziile parfumurilor

Miroase slabut, ca parfumurile de la Oriflame/Avon. Este un floral-fructat, cu miros de iasomie si ceva coacaze rosii, dulce-acrisor, neinteresant. Baza se indulceste si mai tare de la stropul de vanilie ce apare. Siaj si persistenta slabe. Nota mea: 2/10

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Calvin Klein Sheer Beauty fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Calvin Klein Sheer Beauty, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Sheer Beauty dupa Calvin Klein. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Sheer Beauty de Calvin Klein reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Gucci Flora by Gucci Eau Fraiche Versace Vanitas Calvin Klein Beauty Christian Dior Hypnotic Poison Eau Sensuelle Givenchy Very Irresistible Givenchy L’Intense Givenchy Very Irresistible Sensual Yves Saint Laurent Elle Christian Dior Pure Poison Christian Dior Hypnotic Poison Rochas Femme Rochas Calvin Klein Euphoria Nina Ricci Nina Shiseido Zen Sun Sarantis B.U. Rockmantic Calvin Klein Forbidden Euphoria La Prairie Midnight Rain Christian Dior Dolce Vita Salvatore Ferragamo Signorina Guerlain Champs Elysees Eau de Parfum Nina Ricci L`Air du Temps by Starck