Designeri » C » Oriental Lemnos « Grupuri

Truth Calvin Klein de dama

Truth Calvin Klein de dama

Truth Calvin Klein de dama Videouri
Truth Calvin Klein de dama Imagini Truth Calvin Klein de dama Imagini Truth Calvin Klein de dama Imagini Truth Calvin Klein de dama Imagini

Truth de Calvin Klein este un parfum Oriental Lemnos de dama. Truth a fost lansat in 2000. Truth a fost creat de Alberto Morillas, Jacques Cavallier si Thierry Wasser. Notele de varf sunt vetiver, paciuli, bambus, bergamot, lamaie si trifoi; notele de mijloc sunt lemn de santal, bujor, crin, mimoza, mure si floare de silkwood; Notele de baza sunt mosc, ambra si vanilie.

vetiver paciuli bambus bergamot lamaie trifoi

lemn de santal bujor crin mimoza mure floare de silkwood

mosc ambra vanilie

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Truth by Calvin Klein.

Truth Recenziile parfumurilor

arianperfume
arianperfume

Ador acest parfum, este un miros proaspat de primavara destul de persistent. Debuteaza cu bambus si se rotunjeste cu santal si note florale primavaratece. Ceva in el imi aduce aminte de Addict de la Dior varianta Eau Fraiche. Flaconul il am din 2010 si nu stiu daca s-o fi modificat compozitia intre timp. Sticluta este superba, simpla si eleganta in acelasi timp iar capacul poate fi folosit ca oglinda :)

angel
angel

Nu stiu cum am "norocul" sa primesc tot parfumuri de-astea....apa de ploaie...muuuuult prea liniar si neimpresionant...silaj moderat, durata 2-3 ore

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Calvin Klein Truth fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Calvin Klein Truth, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Truth dupa Calvin Klein. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Truth de Calvin Klein reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Giorgio Armani Sensi Gucci Gucci Rush Issey Miyake L'eau d'Issey Juliette Has A Gun Lady Vengeance Cerruti 1881 Bottega Veneta Bottega Veneta Thierry Mugler Womanity Lancome Magie Noire Chopard Wish Chanel Coco Mademoiselle Christian Dior Dior Addict Thierry Mugler Angel Moschino Couture! By Kilian Back to Black Robert Piguet Visa 2007 Thierry Mugler Alien Essence Absolue Lancome O de Lancome Kenzo L'Eau par Kenzo Gianfranco Ferre Ferre Eau de Parfum Guerlain Samsara Eau de Parfum