Designeri » C » Lemnos Floral Mosc « Grupuri

212 Men Carolina Herrera de barbati

212 Men Carolina Herrera de barbati

212 Men Carolina Herrera de barbati Imagini 212 Men Carolina Herrera de barbati Imagini 212 Men Carolina Herrera de barbati Imagini

212 Men de Carolina Herrera este un parfum Lemnos Floral Mosc de barbati. 212 Men a fost lansat in 1999. 212 Men a fost creat de Alberto Morillas, Rosendo Mateu si Ann Gottlieb. Notele de varf sunt condimente, petit grain, lavanda, note verzi, grapefruit si bergamot; notele de mijloc sunt ghimbir, , gardenie, violeta si salvie; Notele de baza sunt labdanum, lemn de santal, mosc, lemn de guaiac, vetiver si tamaie.

condimente petit grain lavanda note verzi grapefruit bergamot

ghimbir gardenie violeta salvie

labdanum lemn de santal mosc lemn de guaiac vetiver tamaie

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about 212 Men by Carolina Herrera.

212 Men Ice

212 Men Recenziile parfumurilor

iulix_73
iulix_73

Un parfum de vara , fresh , atipic . Fara a fi categorisit un citric sau acvatic , el face fata cu brio in sezonul cald si nu numai ! Un partener de nadejde , avand un siaj si longevitate peste medie , unde piperul , ghimbirul si notele verzi fac legea , el te va insoti cu o nota de soft - fresh ( chiar de sapun ) lasand impresia de curat si proaspat .

eu_alin1
eu_alin1

Acest parfum este fresh,tineresc cu iz de iarba proaspat taiata.
Perfect pentru zilele calduroase de vara!

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Carolina Herrera 212 Men fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Carolina Herrera 212 Men, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica 212 Men dupa Carolina Herrera. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre 212 Men de Carolina Herrera reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Christian Dior Fahrenheit Christian Dior Dior Homme Intense Versace Versace Man Eau Fraiche Hermes Terre d'Hermes Versace Dreamer Viktor&Rolf Spicebomb Yves Saint Laurent L'Homme Moschino Uomo? Narciso Rodriguez Narciso Rodriguez for Him Paco Rabanne 1 Million Chanel Bleu de Chanel Givenchy Pi Christian Dior Dior Homme Intense Creed Green Irish Tweed Chanel Allure Homme Sport Yves Saint Laurent La Nuit de l`Homme Thierry Mugler A*Men Lalique Encre Noire Giorgio Armani Acqua di Gio Essenza Tom Ford Black Orchid