Designeri » C » Aromatic Condimentat « Grupuri

212 Men a Summer on Ice 2003 Carolina Herrera de barbati

212 Men a Summer on Ice 2003 Carolina Herrera de barbati

Vreau: 1

212 Men a Summer on Ice 2003 Carolina Herrera de barbati Imagini

212 Men a Summer on Ice 2003 de Carolina Herrera este un parfum Aromatic Condimentat de barbati. 212 Men a Summer on Ice 2003 a fost lansat in 2003. Notele de varf sunt mandarina, busuioc, menta, grapefruit, neroli, bergamot si lamaie; notele de mijloc sunt nucsoara, coriandru, ghimbir, gardenie si cardamom; Notele de baza sunt labdanum, lemn de santal, mosc si tamaie.

mandarina busuioc menta grapefruit neroli bergamot lamaie

nucsoara coriandru ghimbir gardenie cardamom

labdanum lemn de santal mosc tamaie

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about 212 Men a Summer on Ice 2003 by Carolina Herrera.

212 Men a Summer on Ice 2003 Recenziile parfumurilor

Ivan Caragia
Ivan Caragia

Nu mai gasesc demult acest parfum pe care l'am avut in adolescenta.
Stiu ca nu se mai produce.
Daca cineva stie unde l'as putea gasi ..va rog sa'mi scrieti!
Multumesc frumos

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Carolina Herrera 212 Men a Summer on Ice 2003 fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Carolina Herrera 212 Men a Summer on Ice 2003, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica 212 Men a Summer on Ice 2003 dupa Carolina Herrera. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre 212 Men a Summer on Ice 2003 de Carolina Herrera reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Aromatic Condimentat
Jil Sander Sun Men Gai Mattiolo Gai Mattiolo Uomo Geo. F. Trumper Bay Rum Cologne Odori Zafferano Azzaro Pure Cedrat Roger & Gallet L`Homme Sport The Crown Perfumery Co. Crown Spiced Limes Jovan Sex Appeal Demeter Fragrance Always Energetic DSH Perfumes Piment et Chocolat Damien Bash Parfum Lucifer No.4 Roccobarocco Fashion Man