Designeri » C » Oriental Fougere « Grupuri

212 Sexy Men Carolina Herrera de barbati

212 Sexy Men Carolina Herrera de barbati

212 Sexy Men Carolina Herrera de barbati Videouri
212 Sexy Men Carolina Herrera de barbati Imagini 212 Sexy Men Carolina Herrera de barbati Imagini 212 Sexy Men Carolina Herrera de barbati Imagini

212 Sexy Men de Carolina Herrera este un parfum Oriental Fougere de barbati. 212 Sexy Men a fost lansat in 2006. 212 Sexy Men a fost creat de Alberto Morillas si Rosendo Mateu. Notele de varf sunt mandarina, bergamot si note verzi; notele de mijloc sunt cardamom, flori si piper; Notele de baza sunt vanilie, lemn de santal, lemn de guaiac, mosc si ambra.

mandarina bergamot note verzi

cardamom flori piper

vanilie lemn de santal lemn de guaiac mosc ambra

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about 212 Sexy Men by Carolina Herrera.

212 Sexy Men Recenziile parfumurilor

tubykap20
tubykap20

E primul parfum cu care am o chestie...cum ar zice americanul "love-hate relationship"!
Prima oara are o tenta atat de intepatoare de ... cum sa zic Doamne sa nu fiu rea? Ori miroase lemnul ala ciudat asa,ori cardamomul in combinatie cu piperul rezulta...miros de transpiratie,ce mai!

Dar nu de oricare!

Am niste sechele de la o vacanta esuata in Antalya unde majoritatea ospatarilor erau "turati la maxim",cate 12 ore,in niste calduri insuportabile pe langa piscina,imbracati la costum! Acum pe bune,ca oricat de curat si parfumat ai fi tot incepi sa "dai pe afara" in conditiile alea! Faza e ca, ce mi se pare mie ca seamana izbitor cu 212 Sexy Men,era totul combinat cu un condiment specific turcesc,de care eram satula,care era folosit in toata mancarea si care se impregnase peste tot in sala de mese. Bun,deci prima parte a desfasurarii parfumului in contact cu pielea,din punctul meu de vedere e un dezastru!

Dar asta nu inseamna ca e un parfum rau! Ba deloc! Lasat sa se aseze,incepe sa dezvaluie si alte fete,mai calde,mai interesante...,da,mai sexy! De fapt cred ca are ceva afrodisiac in el pentru ca imi trezeste ceva fluturasi cand il poarta sotul meu.Iar spre drydown e dulce-condimentat si persistenta e super!

Baietii,daca nu aveti amintiri ca ale mele,cred ca e un parfum pe care puteti sa il incercati cu incredere la o iesire in club! Cine stie cine va percepe combinatia asta ca pe ceva foarte intim si sexy!

212 Sexy Men by Carolina Herrera 4.40 out of 5 based on 5 ratings and 1 user reviews

Eau De Toilette 1oz
StrawberryNET.com
Carolina Herrera 212 Sexy Men Eau De Toilette Spray 50ml 1.7oz
Carolina Herrera 212 Sexy Men Eau De Toilette Spray 50ml 1.7oz
Gift Set 4oz
Carolina Herrera 212 Sexy Men Gift Set IV. Eau De Toilette 3,4 oz Aftershave Balm 3,4 oz
212 Sexy by Carolina Herrera EDT Spray 3.4 oz for Men
212 Sexy by Carolina Herrera EDT Spray 3.4 oz for Men
Gift Set 4oz
Carolina Herrera 212 Sexy Men Gift Set III. Eau De Toilette 3,4 oz Aftershave Water 3,4 oz
StrawberryNET.com
Carolina Herrera 212 Sexy Men Eau De Toilette Spray 100ml 3.4oz
Carolina Herrera 212 Sexy Men Eau De Toilette Spray 100ml 3.4oz
212 Sexy by Carolina Herrera EDT Spray 3.4 oz Aftershave 3.4 oz for Men
212 Sexy by Carolina Herrera EDT Spray 3.4 oz Aftershave 3.4 oz for Men
Sephora.com, Inc.
Carolina Herrera 212 Sexy Men 3.4 oz Eau de Toilette Spray
Carolina Herrera 212 Sexy Men 3.4 oz Eau de Toilette Spray

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Carolina Herrera 212 Sexy Men fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Carolina Herrera 212 Sexy Men, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica 212 Sexy Men dupa Carolina Herrera. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre 212 Sexy Men de Carolina Herrera reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Viktor&Rolf Spicebomb Givenchy Very Irresistible for men Yves Saint Laurent L'Homme Hugo Boss Boss Bottled Oud Hugo Boss Boss The Scent Issey Miyake Nuit d’Issey Parfum Lacoste Challenge Carolina Herrera CH Men Prive Dolce&Gabbana The One for Men Eau de Parfum Dolce&Gabbana The One Gentleman Bvlgari Bvlgari Man In Black Issey Miyake L'Eau d'Issey Pour Homme Hermes Terre d'Hermes Jean Paul Gaultier Le Male Annick Goutal Mandragore Carolina Herrera 212 VIP Men Kenzo Kenzo Amour Indian Holi Hugo Boss Boss Bottled Yves Saint Laurent Belle d`Opium Yves Saint Laurent La Nuit de l`Homme