Designeri » C » Floral Fructat « Grupuri

212 VIP Rosé Carolina Herrera de dama

212 VIP Rosé Carolina Herrera de dama

aldehide
212 VIP Rosé Carolina Herrera de dama Videouri
212 VIP Rosé Carolina Herrera de dama Imagini 212 VIP Rosé Carolina Herrera de dama Imagini 212 VIP Rosé Carolina Herrera de dama Imagini 212 VIP Rosé Carolina Herrera de dama Imagini 212 VIP Rosé Carolina Herrera de dama Imagini 212 VIP Rosé Carolina Herrera de dama Imagini 212 VIP Rosé Carolina Herrera de dama Imagini 212 VIP Rosé Carolina Herrera de dama Imagini

212 VIP Rosé de Carolina Herrera este un parfum Floral Fructat de dama. Acesta este un parfum nou 212 VIP Rosé a fost lansat in 2014. Creatorul acestui parfum este Lucas Sieuzac. Notele de varf sunt sampanie si note fructate; Nota de mijloc este floare de piersic; Notele de baza sunt note lemnoase, mosc alb si ambra.

sampanie note fructate

floare de piersic

note lemnoase mosc alb ambra

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about 212 VIP Rosé by Carolina Herrera.

212 VIP Rosé Recenziile parfumurilor

geanina_gandac
geanina_gandac

Nu stiu de ce am cumparat acest parfum.Poate pentru ca imi place sampania.E un parfum dulce-fructat care iti lasa o senzatie calda pe piele.Simt sampania, dar mai ales piersica.Ambra ii da o nota dulceaga.Nu este un parfum pentru o zi ploioasa.persistenta moderata.

addangel
addangel

A devenit instant parfumul meu preferat de prima data cand l-am mirosit chiar cand a aparut. Imi place pentru ca nu e foarte dulce sau floral, si nu seamana cu inca 10 parfumuri de pe acelasi raft. Chiar simt mirosul de sampanie, si ma duce cu gandul la seri calde de primavara.

andrasb
andrasb

Este identic cel putin cu 1-2 parfumuri cu miros chimic aparute recent. Nu prea conteaza cu care din ele. Sampanie nu am simtit, nici macar statuta. Fara personalitate si slab la toate capitolele, nota 3/10.

alexandra88
alexandra88

sampania roz se simte foarte bine , pe pielea mea rezista chiar foarte bine...imi place ! l-am incercat la sephora si este pe wish list.

Un parfum sintetic, dulce si unsuros, cu miros de punga de plastic. Fructe plastifiate, ceva flori si o baza de ambra gretoasa (pentru ca e chimica si ea, saraca...) Siaj si persistenta moderate. Evaluare: 3/10

Dana Maria
Dana Maria

Se simte foarte bine sampania. Il vad purtat vara pe faleza, seara, alaturi de un sal diafan. Siaj bun, persistenta buna.

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Carolina Herrera 212 VIP Rosé fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Carolina Herrera 212 VIP Rosé, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica 212 VIP Rosé dupa Carolina Herrera. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre 212 VIP Rosé de Carolina Herrera reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Paco Rabanne Lady Million Dolce&Gabbana Dolce Thierry Mugler Womanity Davidoff Cool Water Avon Herve Leger Femme Giorgio Armani Si Amouage Honour Woman Avon Femme Yves Saint Laurent Elle Christian Dior Dior Addict Eau Fraiche Gucci Gucci by Gucci Eau de Parfum Guerlain L'Instant Magic Chanel Coco Eau de Parfum Guerlain Shalimar Parfum Initial Givenchy Very Irresistible Elizabeth Arden 5th Avenue Nights Thierry Mugler Alien Amouage Interlude Woman Amouage The Library Collection Opus V Amouage Jubilation for Women