Designeri » C » Floral Fructat « Grupuri

212 VIP Wild Party Carolina Herrera de dama

212 VIP Wild Party Carolina Herrera de dama

tropical
212 VIP Wild Party Carolina Herrera de dama Imagini 212 VIP Wild Party Carolina Herrera de dama Imagini 212 VIP Wild Party Carolina Herrera de dama Imagini 212 VIP Wild Party Carolina Herrera de dama Imagini

212 VIP Wild Party de Carolina Herrera este un parfum Floral Fructat de dama. Acesta este un parfum nou 212 VIP Wild Party a fost lansat in 2016. Notele de varf sunt grapefruit si ananas; notele de mijloc sunt floare de portocal, orhidee si trandafir; Notele de baza sunt mosc si note lemnoase.

grapefruit ananas

floare de portocal orhidee trandafir

mosc note lemnoase

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about 212 VIP Wild Party by Carolina Herrera.

212 VIP Wild Party Recenziile parfumurilor

Dana Maria
Dana Maria

Pe pielea mea miroase foarte juicy, asta dupa ce trece izul de marar pe care il simt la cateva parfumuri Herrera. Se indulceste, dar nu o dulceata sufocanta, ci zemoasa, fructata. E Frumusel pentru vara. Persistenta e de vis, l-am pulverizat de dimineata la 10 si e aproape miezul noptii si inca se simte pe piele.

Alexandra13
Alexandra13

Alt 212 VIP??! Wild sau ne-Wild,de seamana cu primul VIP ma las pagubasa si nici nu-l mai incerc,pentru ca mi s-a parut atat de sintetic si de simplu incat l-am facut cadou dupa primele 2 pulverizari.Astept cu nerabdare sa-l "constat" si pe acesta.

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Carolina Herrera 212 VIP Wild Party fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Carolina Herrera 212 VIP Wild Party, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica 212 VIP Wild Party dupa Carolina Herrera. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre 212 VIP Wild Party de Carolina Herrera reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Escada Ocean Blue Princesse Marina De Bourbon Mon Bouquet Rance 1795 Eugenie Lancetti Etre Femme Mypa Madonna Nudes 1979 Pop Fragonard Eau Fantasque Avon Brasil Beat Pupa Yes Silver S. Cute Les poupées Love Kyoto HIROKO Flirt! Rock N Rebel Ulric de Varens Varens & Moi L'Envie Bourjois Clin d'Oeil Porte Bonheur