Designeri » C » Oriental Condimentat « Grupuri

CH Men Carolina Herrera de barbati

CH Men Carolina Herrera de barbati

CH Men Carolina Herrera de barbati Videouri
CH Men Carolina Herrera de barbati Imagini

CH Men de Carolina Herrera este un parfum Oriental Condimentat de barbati. CH Men a fost lansat in 2009. Notele de varf sunt bergamot, grapefruit si iarba; notele de mijloc sunt sofran, nucsoara, note lemnoase, iasomie si violeta; Notele de baza sunt lichen, ambra, vanilie, pielarie, zahar, vetiver, lemn de santal, piele intoarsa si cashmeran.

bergamot grapefruit iarba

sofran nucsoara note lemnoase iasomie violeta

lichen ambra vanilie pielarie zahar vetiver lemn de santal piele intoarsa cashmeran

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about CH Men by Carolina Herrera.

CH Men Prive

CH Men Recenziile parfumurilor

Friky
Friky

O tipa cu care am iesit intr-o noapte de vara in parcul central la o plimbare,m-a intrebat daca parfumul meu este cu feromoni:)).Am zis razand nu!...la care tipa zice"parfumul tau ma excita"...acest parfum cu siguranta este un"panty dropper" la propriu!

Liviu
Liviu

Debutul acestui parfum mi s-a părut fabuloasă. Notele de piele și cele lemnoase durează destul de mult și m-au făcut în urmă cu niște ani să îl cumpăr. Asezonat cu nucșoară și miros de iarba. Wow și apoi fleoșc. Parfumul se transforma într-o vanilie dulce. Prea dulce pentru gustul meu. Mirosul de piele se estompează, altfel ar fi devenit grețos. Și uite cum poți să ratezi o achiziție făcută într-o parfumerie! Parfumul m-a păcălit. Dar îmi pare rău că se termina.

Traian
Traian

Voiam sa-l testez inainte sa-l cumpar. Eram in dutyfree-ul din Barcelona, testam tot felul de parfumuri cu iubita mea (e greu de dat pe spate), ma dadusem pe mana cu CH MEN si ea mi-a spus "WOW, asta imi place! Pe asta ar trebui sa-l cumperi!"
Parfumul: Este un miros sweet-leather cu un fundal "verde" de iarba si nucsoara. Miroase a trestie de zahar. Nucsoara si mirosul de iarba ii mai "taie" din mirosul dulce, facandu-l mai usor de suportat, dar totodata si mai complex. Mirosul de lemn il face un parfum usor masculin. Este un parfum frumos-versatil. Tinde spre unisex.
Durata mirosului este de 8-12 ore, primele 2 ore se proiecteaza bine apoi dispare usor-usor, insa silajul este mult mai bun. (ramane o "urma" in urma ta foarte buna). Acum ea-l foloseste mai mult decat mine.

9/10 ! Consider ca-l puteti cumpara "blind".

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Carolina Herrera CH Men fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Carolina Herrera CH Men, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica CH Men dupa Carolina Herrera. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre CH Men de Carolina Herrera reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Yves Saint Laurent L'Homme Yves Saint Laurent La Nuit de l`Homme Chanel Egoiste Platinum Jean Paul Gaultier Gaultier 2 Chanel Allure Homme Sport Eau Extreme Chanel Bleu de Chanel Christian Dior Dior Homme Intense Creed Aventus Givenchy Pi Fendi Fan di Fendi pour Homme Christian Dior Dior Homme Hugo Boss Boss Bottled Viktor&Rolf Spicebomb Chanel Allure Homme Edition Blanche Christian Dior Dior Homme Intense Versace Dreamer Christian Dior Dior Homme Lalique Encre Noire Dolce&Gabbana The One for Men Montale Aoud Leather