Designeri » C » Aromatic Condimentat « Grupuri

CH Men Sport Carolina Herrera de barbati

CH Men Sport Carolina Herrera de barbati

CH Men Sport Carolina Herrera de barbati Imagini CH Men Sport Carolina Herrera de barbati Imagini

CH Men Sport de Carolina Herrera este un parfum Aromatic Condimentat de barbati. CH Men Sport a fost lansat in 2012. Notele de varf sunt bergamot, grapefruit si salvie; notele de mijloc sunt ienupar, note marine si piper de Sichuan; Notele de baza sunt lemn de santal, lichen si vetiver.

bergamot grapefruit salvie

ienupar note marine piper de Sichuan

lemn de santal lichen vetiver

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about CH Men Sport by Carolina Herrera.

CH Men Sport Recenziile parfumurilor

Dana Maria
Dana Maria

E singurul parfum care ma face instant sa imi fie foame. Miroase a mancare, iahnie de fasole cu marar pe deasupra. CH-ul clasic imi place, dar acesta.... nu.

radumihail
radumihail

Carolina Herrera e un nume cu pretentii, desi de cele mai multe ori exagerate si nefondate, strict in ceea ce priveste partea de parfumerie. As spune, la fel ca Paco Rabanne. Parfumurile au preturi mult mai mari comparativ cu valorea lor adevarata. E cazul si lui CH sport, care desi inteleg ca e un parfum "sport" si cu totii stim ca atunci cand o casa scoate un flanker sport al unui parfum deja existent in portofoliul lor lucrurile nu ies prea bine, totusi CH sport ma deranjeaza mai mult decat alte parfumuri sport. Performante slabe, prea slabe chiar si pt categoria sport, plus un miros deranjant de ceva condiment folosit in mancare (cred ca ienuparul e de vina). L-am purtat o singura data si ma simteam ca si cum as fi stat in bucatarie toata ziua. Nu recomand!

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Carolina Herrera CH Men Sport fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Carolina Herrera CH Men Sport, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica CH Men Sport dupa Carolina Herrera. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre CH Men Sport de Carolina Herrera reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Aromatic Condimentat
Etro Anice Sergio Tacchini Sport Ego Adidas Adidas Moves 0:01 Moment of Truth Compagnia Delle Indie I Ragazzi Compagnia Delle Indie Uomo Xerjoff Uden Parfumerie Generale PG12 Hyperessence Matale Bath and Body Works Chai Anise Joya FvsS: Composition No. 6 Profumi di Pantelleria Maestrale Hilde Soliani CiocoSpesizissimo Carol`s Daughter Big Kahuna Intelligent Nutrients Attune