Designeri » C » Floral « Grupuri

Delire de Roses Caron de dama

Delire de Roses Caron de dama

tropical
acvatic

Delire de Roses de Caron este un parfum Floral de dama. Delire de Roses a fost lansat in 2011. Creatorul acestui parfum este Richard Fraysse. Parfumul prezinta iasomie, lotus, trandafir, lacramioare, lici si note verzi.

iasomie lotus trandafir lacramioare lici note verzi

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Delire de Roses by Caron.

Delire de Roses Recenziile parfumurilor

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Caron Delire de Roses fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Caron Delire de Roses, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Delire de Roses dupa Caron. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Delire de Roses de Caron reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

L`Occitane en Provence Eau de Miel Victorio & Lucchino Bambina Avon Sweet Honesty Etro Benetroessere Relent Van Cleef & Arpels Murmure Ylang Ylang de Madagascar Demeter Fragrance Jasmine Galanos Galanos M∙A∙C Turquatic Washington Tremlett Neroli Absolute Issey Miyake L’Eau d’Issey Fleur de Bois Monsoon Elation Romane Ever Classic