Designeri » C » Lemnos Aromatic « Grupuri

Le 3` Homme de Caron Caron de barbati

Le 3` Homme de Caron Caron de barbati

Il am: 3 Vreau: 1 Semnatura mea: 1

Le 3` Homme de Caron Caron de barbati Imagini

Le 3` Homme de Caron de Caron este un parfum Lemnos Aromatic de barbati. Le 3` Homme de Caron a fost lansat in 1985. Notele de varf sunt bergamot, lamaie de Amalfi si mandarina; notele de mijloc sunt lavanda, cuisoare si coriandru; Notele de baza sunt vetiver si lichen.

bergamot lamaie de Amalfi mandarina

lavanda cuisoare coriandru

vetiver lichen

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Le 3` Homme de Caron by Caron.

Le 3` Homme de Caron Recenziile parfumurilor

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Caron Le 3` Homme de Caron fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Caron Le 3` Homme de Caron, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Le 3` Homme de Caron dupa Caron. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Le 3` Homme de Caron de Caron reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Lemnos Aromatic
Paris Hilton Paris Hilton for Men Lalique Lalique Pour Homme Paco Rabanne Ultraviolet Man Aurore Borealis Edition Montale Sandflowers Frapin Terre de Sarment Rodier Eau Intense Donna Karan DKNY Men 2009 Iceberg The Iceberg Fragrance for Men Jack Black Jack Black Signature Blue Mark Davidoff Adventure Eau Fraiche Arno Sorel Shaman Silver Nickel Ulla Lala