Designeri » C » Floral « Grupuri

Tubereuse Caron de dama

Tubereuse Caron de dama

tuberoza

Tubereuse de Caron este un parfum Floral de dama. Tubereuse a fost lansat in 2003. Creatorul acestui parfum este Richard Fraysse. Notele de varf sunt tuberoza, narcisa si citrice; notele de mijloc sunt piersica, caisa, iasomie, tuberoza si frezie; Nota de baza este vanilie.

tuberoza narcisa citrice

piersica caisa iasomie tuberoza frezie

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Tubereuse by Caron.

Tubereuse Recenziile parfumurilor

timi79
timi79

Este un parfum greu, foarte longeviv si destul de liniar. Insa celor care sunt fan tuberoza le va placea foarte mult, fiindca e o capodopera . De exemplu mie imi place mult mai mult decat tuberoza de la L'artisan. Nota mea 9/10

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Caron Tubereuse fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Caron Tubereuse, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Tubereuse dupa Caron. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Tubereuse de Caron reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

The Different Company Jasmin de Nuit Crabtree & Evelyn Spring Rain Profumum Roma Tuberosa Jennifer Lopez Still Creed Fleurs de Bulgarie Gale Hayman So Delicious Women Maitre Parfumeur et Gantier Magnolia Pourpre Stella McCartney Sheer Stella 2010 Miller Harris Coeur de Fleur Nicole Miller Nicole Caron Violette Precieuse Aftelier Boronia Single Solid