Designeri » C » Floral Fructat « Grupuri

Celine Dion Celine Dion de dama

Celine Dion Celine Dion de dama

Celine Dion Celine Dion de dama Videouri

Celine Dion de Celine Dion este un parfum Floral Fructat de dama. Creatorul acestui parfum este Patricia Bilodeau. Notele de varf sunt floare de portocal, floarea tiare si trandafir galben; notele de mijloc sunt lacramioare, fructe rosii, violeta si iasomie; Notele de baza sunt lemn de santal, ambra, mosc si lemne albe.

floare de portocal floarea tiare trandafir galben

lacramioare fructe rosii violeta iasomie

lemn de santal ambra mosc lemne albe

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Celine Dion by Celine Dion.

Celine Dion Recenziile parfumurilor

lucia_i
lucia_i

Mi-a placut cum miroase, dar nu tine. Cel putin pe pielea mea nu tinea. Am avut set cu lotiune de corp. Pacat, ca mirosea foarte bine.

tubykap20
tubykap20

Un alt parfum care imi aminteste de o perioada foarte frumoasa din viata mea...Ft subtil,cald ca vocea divei Celine Dion...Era un tip care era innebunit cand foloseam parfumul asta!

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Celine Dion Celine Dion fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Celine Dion Celine Dion, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Celine Dion dupa Celine Dion. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Celine Dion de Celine Dion reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Thierry Mugler The Taste of Fragrance Alien Annick Goutal Mandragore Paco Rabanne Ultrared Tauer Perfumes PHI Une Rose de Kandahar Tauerville Vanilla Flash Kenzo Kenzo Amour Frederic Malle Lipstick Rose Guerlain Shalimar Ode a la Vanille Sur la Route du Mexique Guerlain L'Instant de Guerlain pour Homme Eau Extreme Tom Ford Tobacco Vanille By Kilian Back to Black Orto Parisi Boccanera Thierry Mugler Alien Essence Absolue Lorenzo Villoresi Teint de Neige Kenzo Kenzo Amour Indian Holi Sospiro Perfumes Erba Pura Tom Ford Violet Blonde Givenchy Live Irresistible Guerlain Shalimar Parfum Initial Amouage Amouage Gold pour Femme