Designeri » C » Floral Lemnos Mosc « Grupuri

1881 Edition Blanche Cerruti de dama

1881 Edition Blanche  Cerruti de dama

ozonic
1881 Edition Blanche  Cerruti de dama Imagini

1881 Edition Blanche de Cerruti este un parfum Floral Lemnos Mosc de dama. Acesta este un parfum nou 1881 Edition Blanche a fost lansat in 2015. Creatorul acestui parfum este Annick Menardo. Notele de varf sunt bergamot, coacaze negre si frunza de violeta; notele de mijloc sunt mimoza si heliotrop; Notele de baza sunt vanilie si mosc.

bergamot coacaze negre frunza de violeta

mimoza heliotrop

vanilie mosc

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about 1881 Edition Blanche by Cerruti.

1881 Edition Blanche Recenziile parfumurilor

Lexa
Lexa

L-am testat intr-o mica parfumerie...ori este nasul meu obisnuit cu parfumurile grele de nisa,ori acest parfum este o apa cu iz floral~ miroase vag,miroase sintetic si nici nu indrazneste sa se compare cu fratele Cerruti 1881,un parfum peste care oricati ani ar trece ramane un parfum de referinta al anilor 2000.Sa fi dat peste un fake nu cred...asa ca pentru mine este un mare NU

1881 Edition Blanche by Cerruti 1.00 out of 5 based on 1 ratings and 1 user reviews

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Cerruti 1881 Edition Blanche fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Cerruti 1881 Edition Blanche , completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica 1881 Edition Blanche dupa Cerruti. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre 1881 Edition Blanche de Cerruti reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Floral Lemnos Mosc
Max Mara Max Mara Calvin Klein CK be Cafe Parfums Cafe-Cafe Puro Iced Oscar de la Renta Rosamor Kenzo Kenzo Amour Indian Holi Juliette Has A Gun Citizen Queen Bijan Bijan Nude Lolita Lempicka L`Eau de Minuit Edition 2008 Yves Saint Laurent Parisienne Vera Wang Vera Wang Anniversary Givenchy Givenchy Naturally Chic Lulu Beauty Gigi