Designeri » C » Floral Verde « Grupuri

Cerruti 1881 Eau d'Ete Cerruti de dama

Cerruti 1881 Eau d'Ete Cerruti de dama

Il am: 1 Vreau: 1 Semnatura mea: 1

Cerruti 1881 Eau d'Ete Cerruti de dama Imagini Cerruti 1881 Eau d'Ete Cerruti de dama Imagini Cerruti 1881 Eau d'Ete Cerruti de dama Imagini Cerruti 1881 Eau d'Ete Cerruti de dama Imagini

Cerruti 1881 Eau d'Ete de Cerruti este un parfum Floral Verde de dama. Cerruti 1881 Eau d'Ete a fost lansat in 2003. Creatorul acestui parfum este Beatrice Piquet. Notele de varf sunt ciclama si zambila roz; notele de mijloc sunt prune, bujor rosu si iasomie; Notele de baza sunt lemn de santal si ambra alba.

ciclama zambila roz

prune bujor rosu iasomie

lemn de santal ambra alba

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Cerruti 1881 Eau d'Ete by Cerruti.

Cerruti 1881 Eau d'Ete Recenziile parfumurilor

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Cerruti Cerruti 1881 Eau d'Ete fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Cerruti Cerruti 1881 Eau d'Ete, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Cerruti 1881 Eau d'Ete dupa Cerruti. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Cerruti 1881 Eau d'Ete de Cerruti reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Floral Verde
Versace Versace Essence Emotional Alessandro Dell` Acqua Woman In Rose Boucheron Boucheron Eau Legere Esteban Tempete de Zeste Parfumerie Generale PG09 Yuzu Ab Irato Yves Saint Laurent Rive Gauche Intense Nicolas Danila Asian Gardens Lili Bermuda Coral Smell Bent Little Miss Panda April Aromatics Liquid Dreams D.S. & Durga Rosa Americana Calypso Christiane Celle Jasmin