Designeri » C » Citric Aromatic « Grupuri

Image Woman Cerruti de dama

Image Woman Cerruti de dama

Image Woman Cerruti de dama Videouri
Image Woman Cerruti de dama Imagini

Image Woman de Cerruti este un parfum Citric Aromatic de dama. Image Woman a fost lansat in 2000. Creatorul acestui parfum este Harry Fremont. Notele de varf sunt grapefruit, piper si note verzi; Nota de mijloc este menta; Notele de baza sunt mesteacan, cedru de Virginia, ambra si pielarie.

grapefruit piper note verzi

menta

mesteacan cedru de Virginia ambra pielarie

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Image Woman by Cerruti.

Omnia Crystalline Eau de Parfum

Image Woman Recenziile parfumurilor

SZABO SIMINA
SZABO SIMINA

eu l-am dat sotului si ii place mult ! Atat de barbatesc mi sa parut !

L-am avut cand eram gravida si cand mi s-a modificat atat de radical ph-ul, ca nu-mi mai placea nimic din parfumurile pe care altadata le adoram. A fost o iubire de... 9 luni, dupa nastere am renuntat la el fara niciun regret, inca ma si miram cum de mi-a placut!
Mereu mi s-a parut barbatesc, poate nota de menta e de vina. Stiu ca avea persistenta buna, sotul meu il simtea si seara, fara sa-l reaplic.

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Cerruti Image Woman fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Cerruti Image Woman, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Image Woman dupa Cerruti. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Image Woman de Cerruti reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Guerlain Insolence John Galliano John Galliano Guerlain Insolence Eau de Parfum Guerlain Shalimar Parfum Initial Robert Piguet Fracas Chloe Love Eau Intense Kenzo Kenzo Jungle L'Elephant Givenchy Hot Couture Chanel Allure eau de parfum Christian Dior Miss Dior Le Parfum Tom Ford Black Orchid Christian Dior Dune Christian Dior Hypnotic Poison Extrait de Parfum Guerlain La Petite Robe Noir Etat Libre d`Orange Putain des Palaces L`Erbolario Iris Robert Piguet Alameda Montale Sweet Oriental Dream Thierry Mugler Womanity Aramis Perfume Calligraphy Rose