Designeri » C » Oriental Floral « Grupuri

Coco Mademoiselle Parfum Chanel de dama

Coco Mademoiselle Parfum Chanel de dama

Coco Mademoiselle Parfum Chanel de dama Imagini Coco Mademoiselle Parfum Chanel de dama Imagini Coco Mademoiselle Parfum Chanel de dama Imagini

Coco Mademoiselle Parfum de Chanel este un parfum Oriental Floral de dama. Creatorul acestui parfum este Jacques Polge. Notele de varf sunt bergamot, grapefruit si portocala; notele de mijloc sunt iasomie, trandafir si lici; Notele de baza sunt vetiver, mosc, paciuli si vanilie.

bergamot grapefruit portocala

iasomie trandafir lici

vetiver mosc paciuli vanilie

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Coco Mademoiselle Parfum by Chanel.

Coco Mademoiselle Parfum Recenziile parfumurilor

melanj
melanj

depinde cine il poarta
am intalnit persoane carora le venea bine
si
persoane carora le venea atat de ...ciudat !
parfumul in sine e un parfum bun ;
eu insa Nu l-as purta !

contesaNo1
contesaNo1

Este un parfum elegant, destul de discret dar persistent si numai bun de purtat ziua.

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Chanel Coco Mademoiselle Parfum fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Chanel Coco Mademoiselle Parfum, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Coco Mademoiselle Parfum dupa Chanel. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Coco Mademoiselle Parfum de Chanel reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Tom Ford Black Orchid Gucci Gucci by Gucci Pour Homme Christian Dior Dior Homme Intense Chloe Love Eau Intense Amouage Amouage Lyric Woman Yves Saint Laurent Cinema Givenchy Pi Prada Infusion d`Homme Tauer Perfumes 08 Une Rose Chypree Carner Barcelona Tardes Givenchy Hot Couture Christian Dior J`Adore L`Or Moschino Couture! Serge Lutens Datura Noir Roberto Cavalli Roberto Cavalli Eau de Parfum Cartier La Panthere Thierry Mugler A*Men Pure Havane Amouage Honour Woman Robert Piguet Fracas By Kilian Back to Black