Designeri » C » Floral Lemnos Mosc « Grupuri

Les Exclusifs de Chanel Jersey Chanel de dama

Les Exclusifs de Chanel Jersey Chanel de dama

Les Exclusifs de Chanel Jersey Chanel de dama Imagini

Les Exclusifs de Chanel Jersey de Chanel este un parfum Floral Lemnos Mosc de dama. Les Exclusifs de Chanel Jersey a fost lansat in 2011. Creatorul acestui parfum este Jacques Polge. Parfumul prezinta lavanda, mosc, vanilie, flori de camp, iarba, trandafir, iasomie si boabe de tonka.

lavanda mosc vanilie flori de camp iarba trandafir iasomie boabe de tonka

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Les Exclusifs de Chanel Jersey by Chanel.

Burberry Brit Rhythm for Women

Les Exclusifs de Chanel Jersey Recenziile parfumurilor

ala2006
ala2006

Pe langa Beige, Sycomore si Coromandel, Jersey e al patru-lea si ultimul parfum din intreaga serie exclusivista a casei Chanel ce mi-a furat inima.
N-am fost o amatoare de lavanda pentru ca intotdeauna mi s-a parut mai potrivita in parfumurile masculine. Dar aici e cremoasa, calda si imi place ca si vanilia ii mai taie din aripi (aroma intepatoare si uscata pe care o are de obicei), Alte flori nu disting dar probabil ca ajuta si ele pe undeva, pentru ca parfumul este extrem de feminin si bineinteles, elegant.
Siaj mediu si persistenta foarte buna pe pielea mea.

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Chanel Les Exclusifs de Chanel Jersey fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Chanel Les Exclusifs de Chanel Jersey, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Les Exclusifs de Chanel Jersey dupa Chanel. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Les Exclusifs de Chanel Jersey de Chanel reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Chanel Les Exclusifs de Chanel Sycomore Lubin Akkad Isabey Isabey La Route d'Emeraude Chanel Les Exclusifs de Chanel 1932 Boadicea the Victorious Intense Guerlain French Kiss Isabey Isabey Fleur Nocturne Guerlain Mon Precieux Nectar Memo Granada Memo Italian Leather Xerjoff Lira MDCI Parfums Un Coeur en Mai Frederic Malle En Passant Xerjoff Dhajala Narciso Rodriguez Narciso Rodriguez For Her Bois 1920 Come L'Amore Byredo Bal d'Afrique Alexander McQueen My Queen Puredistance Opardu Juliette Has A Gun Oil Fiction