Designeri » C » Floral Verde « Grupuri

Wisteria Chantecaille de dama

Wisteria Chantecaille de dama

Wisteria de Chantecaille este un parfum Floral Verde de dama. Wisteria a fost lansat in 2004. Notele de varf sunt bujor, floare de portocal si frezie; notele de mijloc sunt note verzi si tarhon; Notele de baza sunt mosc si vetiver.

bujor floare de portocal frezie

note verzi tarhon

mosc vetiver

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Wisteria by Chantecaille.

Wisteria Recenziile parfumurilor

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Chantecaille Wisteria fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Chantecaille Wisteria, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Wisteria dupa Chantecaille. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Wisteria de Chantecaille reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Floral Verde
Cartier So Pretty Roger & Gallet Eau de The Vert Pierre Balmain Vent Vert Woods of Windsor Lily of the Valley Avon Wish of Luck Czech & Speake Mimosa Ayala Moriel Charisma A Perfume Organic Green Parfums Berdoues 1902 Lavande Bronnley Orchid ID Parfums Mei Li Jeanne Arthes Boum Muscat