Designeri » C » Floral Fructat « Grupuri

Enchanted Chopard de dama

Enchanted Chopard de dama

Enchanted Chopard de dama Imagini Enchanted Chopard de dama Imagini Enchanted Chopard de dama Imagini

Enchanted de Chopard este un parfum Floral Fructat de dama. Enchanted a fost lansat in 2012. Enchanted a fost creat de Jean-Christophe Herault si Dominique Ropion. Nota de varf este prune; Nota de mijloc este iasomie; Notele de baza sunt paciuli, cashmeran, mosc si condimente.

prune

iasomie

paciuli cashmeran mosc condimente

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Enchanted by Chopard.

Enchanted Recenziile parfumurilor

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Chopard Enchanted fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Chopard Enchanted, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Enchanted dupa Chopard. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Enchanted de Chopard reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Cacharel Promesse Iceberg Fluid Woman Rochas Desir Pour Femme Montana Parfum d`Elle 2 Jacadi Jacadi Garcon Miss Sixty Miss Mila Schön `90 Thymes Red Cherie Keiko Mecheri Grenats Max Azria BCBGirls Metro Ebba Los Angeles Miss Marisa Tropical Jeanne Arthes Lover