Designeri » C » « Grupuri

Cruise Collection Escale Aux Marquises Christian Dior de dama

Cruise Collection Escale Aux Marquises Christian Dior de dama

fin condimentat
Cruise Collection Escale Aux Marquises Christian Dior de dama Imagini Cruise Collection Escale Aux Marquises Christian Dior de dama Imagini Cruise Collection Escale Aux Marquises Christian Dior de dama Imagini

Cruise Collection Escale Aux Marquises de Christian Dior este un parfum de dama. Cruise Collection Escale Aux Marquises a fost lansat in 2010. Creatorul acestui parfum este Francois Demachy. Parfumul prezinta portocala sangerie, piper roz, cardamom, piper, scortisoara, ghimbir, cuisoare, nucsoara, coriandru, rasina elemi, rasina benzoica, lamaie de Amalfi si floarea tiare.

portocala sangerie piper roz cardamom piper scortisoara ghimbir cuisoare nucsoara coriandru rasina elemi rasina benzoica lamaie de Amalfi floarea tiare

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Cruise Collection Escale Aux Marquises by Christian Dior.

Cruise Collection Escale Aux Marquises Recenziile parfumurilor

este un citric cemiroase a portocale de Sicilia cu ceva condimente. Are deci un iz spicy si este foarte potrivit pentru vara. Insa... foarte slab calitativ pentru un Dior! Nu are nici siaj si nici persistenta, astfel, in maxim 2 ore nu mai simt absolut nimic pe piele... Parfumul imi pare unul destul de banal, desi, imi dau seama ca fiind un Dior este destul de scump. Deci, eu nu as cumpara acest parfum, sunt alte citrice care chiar isi merita banii. Nota mea: 6/10

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Christian Dior Cruise Collection Escale Aux Marquises fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Christian Dior Cruise Collection Escale Aux Marquises, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Cruise Collection Escale Aux Marquises dupa Christian Dior. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Cruise Collection Escale Aux Marquises de Christian Dior reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Cartier Delices Christian Dior J`adore Lolita Lempicka Lolita Lempicka Christian Dior Poison Bvlgari Bvlgari Rose Essentielle Eau De Toilette Rosee Thierry Mugler Alien Guerlain Chamade Cerruti 1881 Nina Ricci L'Air du Temps Burberry Burberry Brit Thierry Mugler Alien Essence Absolue Boucheron Boucheron Nina Ricci Love in Paris Kenzo Kenzo Jungle L'Elephant Givenchy Very Irresistible Thierry Mugler Alien Aqua Chic Hermes 24 Faubourg Hermes Eau Claire des Merveilles Thierry Mugler The Taste of Fragrance Womanity Gucci Gucci Eau de Parfum II